Vienas iš didžiausių praėjusių metu renginių buvo ištvermės pėsčiųjų žygis „extreme 2×100 km” – kruvinuoju keliu. Tai buvo pirmasis kasmetinis masinis nekonkurencinio pobūdžio trijų dienų pėsčiųjų žygis, skirtas garbingoms Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės lietuvių kovoms, vykusiomis Panemunės ruože nuo Jurbarko iki Kauno, su kryžiuočiais paminėti.

“eXtreme 2x100km” projektas – unikalus, lietuviškas, tarptautiniame žygių pasaulyje analogų neturintis renginys, kurio metu didelė dalis žygeivių pasiekia savo fizinių, psichologinių ir moralinių galimybių ribas. Tai absoliuti kova su savimi palydima žodžiais „Ryžtas, Valia, Garbė”.

įveikiau save, savo fizinių, psichologinių ir moralinių galimybių ribas, kurios tikrai jaučiasi nužingsniavus didelį atstumą tokiame renginyje.

Na ir pabaigai, nauji metai – naujas ištvermės pėsčiųjų žygis „extreme 2×100 km”, kuris vyks gegužės 24 – 27 dienomis (data atnaujinta vasario 17 dieną).

9 comments

  1. Sveiki. Kokia būna kaina žygio ir medalio? Nuo kada prasideda registracija ir galima registruotis vienam ar reik kažkokios tai grupelės kaip daugumoje žygių?

  2. oho..va cia tai isbandymas..dalyvavau radvilu zygyje sia vasara, bet ten daug mazesni atstuma ejau ir koju nelabai jauciau..bet sugunde sis zygis,gal reikes pameginti

  3. Sveiki, o sakykit,100km iveikti kiek laiko duodama?

  4. daugiau pusliu pusliuku in video 😀 😀 o snaigių vietoj lietučio galima pas Pilypą užsakyti 😀

Comments are closed.