DSC_0086Foto nuotrauka: Lina Žukauskaitė

Šiandien diena prasidėjo Kauno Coffee Inn’e su gardžiuoju „Smūtis“ aviečių gėrimu ir tarptautiniu modernaus šokio festivalio žiniasklaidos atstovų konferensija, kurioje buvo pristatoma šio artėjančio festivalio eiga, pasirodymai, programa. Šis renginys įvyks Vilniuje – Kaune – Birštone rugsėjo 27 – spalio 4 dienomis.

Tik užsukus į Coffee Inn’ą, sutikau pažystamą veidą – Liną. Šauniai pasikalbėjome, aptarėme šios žiniasklaidos atstovų konferencijos detales ir įspūdžius. Lina mielai pasidalino su manimi savo nuotraukomis, kurias matote šiame įraše.

Kalbant apie tarptautinio modernaus šokio festivalio pristatymą ir susirinkusius žiniasklaidos atstovus, galėčiau pasakyti labai trumpai, tiesiog patiko. Tokioje žiniasklaidos atstovų konferensijoje dalyvavau pirmą kartą, todėl nežinojau ko tikėtis ir kaip elgtis, todėl tapau tik tyliu stebėtoju nuošaliame kamputyje ant minkšto pufiko 🙂

DSC_0104Foto nuotrauka: Lina Žukauskaitė

DSC_0119
Foto nuotrauka: Lina Žukauskaitė

Į tarptautinio modernaus šokio festivalio žiniasklaidos atstovų konferenciją susirinko netoli tristešimt įvairių žiniasklaidos priemonių atstovų, kurie jaukiai jautėsi Coffee Inn’o aplinkoje ir gardžiai ragavo įvairias kavas.

Tikiuosi, kad tokiose žiniasklaidos atstovų konferencijose dalyvausiu daugiau ir labiau susipažinsiu su žiniasklaidos darbu. Beje jei kam įdomu atstovavau savo naująjį tinklaraštį Kaunoblogas.lt ir laukite jame naujo įrašo apie šį renginį 😉

1 Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *