3312148686_65fb1b2aaf

Šūviai, poilsis, pulas ir boulingas – tokia mano diena. Nieko blogo nepagalvokite, nieko nešaudžiau ir nenušoviau, tačiau Kaunas darosi nebesaugus. Šianakt buvo nušautas vyriškis netoli mano darbo, dviejų draugų kieme. Apie susišaudymą ir nušautą žmogų sužinojau iškarto iš draugų. Baisu. Na bet nusikaltėlis sulaikytas.  Praeitą šeštadienį Kaune kažkokie pacanai subadė kažkokį studentą, jei neklystu, šiandiena vieną nušovė 8-| :S Pagalvojus tai žiaurus miestas darosi mūsų Kaunas.

Na gryžęs po darbų kaip visada ėjau miegoti, kadangi miegas man yra geriausias poilsis nuo visų nuovargių. Taipogi jei nėra ką veikti, šaunus praleidimo būdas.

Po viso gero poilsio susitikau su draugais, ir sumastėme pažaisti pulą ir boulingą. Pulą visai neperseniausiai teko žaisti, tačiau sekėsi vidutiniškai (rock) Nepilnų pora valandėlių pažaidę pulą, nuėjome pažaisti boulingą. Boulingo žaidimo pradžia buvo sėkminga, kaip rimtas žaidėjas numušiau pora kartų visus kėglius ir gavau 2 straikus 8) bet kiek gali sektis 🙂 Kuo toliau, tuo labiau nesisekė. 

Tai va tokio įdomumo mano ta diena. Daug nieko įspūdingo, bet laikas praleistas ne prie televizoriaus 8-| Iki rytojaus 😉