Snow Kayak 2013

Į šeštadienį Druskininkų „Snow Arenoje“ įvykusias baidarių ant sniego lenktynes „Snow Kaykak 2013″ atvyko beveik pusantro šimto dalyvių iš visos Lietuvos, pasiryžusių įrodyti, kad jiems nebaisūs net patys ekstremaliausi iššūkiai.

Nusileisti baidare kalnų slidinėjimo trasa ir nerti į ledinio vandens baseiną pasiryžtumėte tik gelbėdamas savo gyvybę? Pasirodo, Lietuvoje netrūksta tokių, kuriems tai – tikras malonumas!

Vieni „Snow Kayak“ dalyviai trasą įveikė ramiai pasistumdami rankomis ir švelniai įčiuoždami į baseiną. Kiti negailėjo vaizdų žiūrovams – įspūdingo greičio, ekstremalių posūkių ir galingų šuolių į baseiną. Kai kuriems dalyviams pavyko išsisukti beveik nesušlapusiems, o kai kam sėkmė šypsojosi mažiau – iškritus iš baidarės krantą teko pasiekti briste. Man taipogi pasisekė, draugo pagalba, krantą pasiekiau kiaurai permirkęs. Džiaugiuosi tuo.

Nuo šalčio dalyviai saugojosi įvairiai: kas slidinėjimo apranga, kas neperšlampamais kombinezonais, o kas ir… ekstravagantiškais „šliubiniais“ kostiumais.

1 Comment

  1. Atgalinis pranešimas: Snow Kayak 2014 - Juozulevicius.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.