vdu_smf

Kaip kažkada minėjau, mokausi mokymosi paslaugų vadybą, ir šiandiena beveik visą dieną praleidau paskaitose.  Specialybinius dalykus turiu tris, vienu mažiau nei praitą pusmatį. Kažkuriame įraše minėjau, kad specialybiniai dalykai yra asmanybės psichologija, mokymosi visą gyvenimą dimensijos ir socialinių santykiai.

Per asmenybės psichologijos paskaitas įstrigo įdomi tema apie vaikų tipus – vienturčiai vaikai, iš dviejų vaikų pirmasis arba antrasis, iš trijų arba daugiau vaikų vidurinysis. Kalbėjome kuriems vaikams truksta dėmesio, kurie vaikai mėgsta daugiau, mažiau bendrauti, etc.

Per mokymosi visą gyvenimą dimensijas kalbėjome formaliojo, neformaliojo ir neformaliojo savaiminio mokymosi vertinimą ir pripažinimą. Dėstytojos teigimu, po penkių metų turėsime Lietuvoje daug darbo vietų, o mums studentams dabar mokantiems bus puiki galimybė įsidarbinti.

sasiuvinio_lapas

Ką mokėmės per socialinius santykius negaliu pasakyti. Nepagalvokit nieko blogo, paskaitoj buvau, bet nieko nesupratau ką ten burbuliavo ta dėstytoja, o gal ir nenorėjau suprasti. Šia paskaitą praleidau snausdamas, ir truputi papliurpdamas (wasntme) Dar vieną išvadą susidariau, kad tai užkeiktas kabinetas, nes praitą pusmetį tam pačiam kabinete mokiausi nuolatinės mokymosi strategijos, kurių taipogi nesupratau 🙂

Po antros paskaitos su Sigute, Daiva, Jovita, Laimiu ir Tadu nuėjome pavalgyti į mūsų jau įprastą piceriją „Pas Paolo“. Suvalgėme po picą, užsigėrėme alumi, kas late kava, o kas žalia arbata. Kaip Laimis minėjo mums jau 50% nuolaidų korteles turėtų daryti 😀

6 comments

  1. Andriau, melagelis mazas tu 😛 …paskutineje paskaitoje ne tik snaudei ir pliurpei, bet ir keitei mano sukuosena 😀

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.