Šeštadienį Druskininkų Snow arenoje apie pora šimtų sniego irkluotojų ekstremalų susirėmė dėl greičiausiojo titulo. Specialia trasa, imituojančia sniego upę, grupėmis po keturis leidosi adrenalino ištroškę baidarininkai. Po kiekvieno nusileidimo į tolimesnį “Red Bull Snow Kayak” etapą pereidavo po du greičiausius iš visos ketveriukės.

Nemažai dalyvių buvo iš mūsų Ž999 komandos, kurios du nariai pateko į stipriausiųjų ir greičiausiųjų 16-tuką. Iki finalinio ketvertuko pritrūko visai nedaug, kaip mes sakėme – „tik 10 centimetrų” 🙂

Negaliu nepaminėti ir dalyvio mokesčio, kuris kaip bebūtų keista – dalyvio naudai 🙂 Susimoki 20 lt startinį mokestį, o už jį gauni kortelę, su kuria patenki į Snow Arenos vidų, o joje papildyta 10 lt pravalgymui. Prie minėtos kortelės gauni gražiai įpakuotus du vienetus Red Bull energetinio gėrimo, karštąjį „Hot Bull” kokteilį (kaina 7Lt) ir nemokamos sriubos (kaina 4Lt). Daugeliui iš mūsų Ž999 komandos pasisekė pereiti į sekantį “Red Bull Snow Kayak” etapą, tad jie dar gavo maikutes su „Red Bull Snow Kayak” atributika. Žodžiu „rusiškas biznis” pasisekęs.

Trūksta žodžių apibūdinti pati Red Bull tūsą, apsilankymus po įvairias vietas prieš ir po renginio, todėl siūlau pažiūrėti keletą nuotraukų čia, o jei susidomėsite, daugiau rasite mano facebook profilyje.

3 comments

  1. Atgalinis pranešimas: Snow Kayak 2014 - Juozulevicius.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *