Prisimenant savaitgalį užturėtą kelionę, norisi vėl kažkur keliauti, dalyvauti ir valkatauti, kadangi iš šios kelionės parsivežiau didelį bagažą nuotykių, įspūdžių, akimirkų, bei naujų pažinčių.

Labai neišsiplėsiu, nes tikrai sunku aprašyti kaip ką veikėme, ką patyrėme, tačiau aprašysiu keletą akimirkų.

Kelionė į priekį ir atgal:

Neskaitant lėktuvo „An-2“, su kuriuo žemės taip ir nepasiekiau, bei karinio sraigtasparnio „Mi-8“, lėktuvu skristi ir nusileisti teko pirmą kartą. Iš tikrųjų nieko ypatingo, kaip tikėjausi kažko. Minusas tik vienas – pirmą kartą leidžiantis, užgulė ilgam ausis. Antrą kartą jau buvo geriau.

Tampere miestas:

Vienu žodžiu „patiko“ nelabai gaunasi apibūdinti. Daugelis draugų prieš išvažiuojant sakė, kad ten stipriai šaltą. Taip, sniego ten tikrai daug daugiau nei Lietuvoje, tačiau temperatūra diena ten buvo ~0 laipnsių. Tikrai šiltas ir sausas klimatas, priešingybė Lietuvai.

Matėsi, kad suomiai dienomis turi tam tikrus užsiėmimus, veiklas, o naktį miestas atgyja neatpažįstamai, visi išlenda iš namų ir dalyvauja kur tik papuola. Net prasilenkti kartais būdavo sunku.

Beje, visą savaitgalį miestas mirgėjo vaikštančiais žmonėmis, su įvairių spalvų kelnėmis (nuotraukoje matosi). Ir tik antrą dieną išsiaiškinome, kad tai kažkoks būsimųjų dėstytojų, suvažiavimas, o kelnių spalva žymi iš kokio universiteto yra studentai. Fainai.

Dviejų dienų nakvynės:

Kadangi Tampere mieste praleidome dvi naktis, teko kažkur ir pernakvoti. Pirmąją naktį praleidome viešbutyje miške, tarp eglučių ir ant sniego. Mišką pasirinkome ne todėl, kad taupėme pinigus, o todėl, kad taip įdomiau 🙂

Antroji naktis jau buvo hostelyje, kadangi norėjosi apsiprausti ir nusimaudyti. Ir kaina nėra didelė kaip už lova, dušus, internetą, virtuvę, bei įdomią kitų apsigyvenusių kompanija – tik 22 eurai.

Kainos:

Jei skaičiuosime lietuviškomis kainomis, tai tikrai atrodys, kad Suomijoje labai brangu. Tačiau Suomijos kainos tokios pačios kaip ir Lietuvoje, tik, kad kita valiuta. Iš pradžių ir pats skaičiavau litais, bet greitai man buvo paaiškinta kaip reikia galvoti ir žiūrėti į jų kainas. Pasirodo kainos nėra didelės, tik mes mažai uždirbame 😉

Tai kaip ir tiek, jei kyla kokių klausimų, rašykit komentarą 😉

4 comments

  1. Sveikas, turiu klausimeli,orginiziuoju lekti su draugu kompaija savaitgaliui taip pat kaip jus, r iskilo klausimelis,ar nuo oro uosto iki miesto sunku nusigauti?:D pasigauti koki autobusa ar ka?:)

  2. Pritrūko nuotraukėlės iš serijos “ Pirmąją naktį praleidome miške, tarp eglučių ir ant sniego. Mišką pasirinkome ne todėl, kad taupėme pinigus, o todėl, kad taip įdomiau

    🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.