Nuotrauka: My road map

Pastaruoju metu pagalvoju, kad mano laisvalaikis iki šios dienos yra nuobodus ir neįdomus. Juk yra pilna įvairių pramogų, nei tik susitikti su draugais ir pliurpti apie orą 🙂 Apgalvojau ir pradėjau planuoti renginius, kuriuose dalyvausiu. Nors ir sunkoka suderinti laisvalaikį su tarnyba, bet kaip nors.

Jau artimiausią penktadienį, paskutinį žiemos savaitgali, nusimato puiki kelionė į Tamperę miestą Suomijoje su plius šešių žmonių kolektyvu. Laiko liko jau nepilną savaitę, todėl jau po truputi pradedu ruoštis.

Labai gaila, kad tą patį savaitgalį, Pow nusprendė nebesireklamuoti virtualiai ir surengti susitikimą skirtą blogeriams – „Blog BarCamp„. Mielai bučiau sudalyvavęs, tačiau kelionės neatšauksiu ir nepraleisiu.

Dar dvi jau suplanuotos pramogos, tačiau dar neaiškios datos (kada pasirinksiu), yra skrydis oro balionu, kurio dovanų kortelę man paliko kalėdų senelis po eglute ir antroji pramoga su gera akciją, tik po 10lt, nusipirkti du beta.lt kuponai, keturiems asmenims, į laipiojimo klubą „Climbing club“, kuriame laipiosime su draugais 4.5 m. aukščio sienomis.

Be šių paminėtų aktyvių pramogų, planuoju sudalyvauti II-ame Lietuvos laipiojimo festivalyje „Pagonija 2011“, tarptautiniame žygyje Berno mieste Šveicarijoje ir eXtreme 2×100 km žygyje „Kruvinuoju keliu“. Nors datos aiškios, tačiau tuo pačiu metu išpuola mokslų sesija ir yra sunku planuoti nežinant egzaminų tvarkaraščio. Paliekam viską paskutinėms minutėms 🙂

Esu susiplanavęs ir preliminarias kasmetines darbo atostogas 11-ajam pėsčiųjų žygiui „Radvilų keliais“, kuris man bus jau ketvirtasis.

Na ir pabaigai, tikrai žinau, kad tarp šių visų įdomių pramogų, įsiterps dar kelios netikėtos pramogos 🙂

P.s. Dėkui Pow už priminimą, kad praleidau vieną didžiulį renginį „Login“ 🙂 Nors ir sakiau, po pirmosios ir antrosios interneto konferecijos „Login“, kad jau per sekančią konferenciją manęs ten nebus, tačiau kažkas vis dėl to traukia. Drąsiai galiu pasakyti žodį deja, tačiau „Login“ suplanuotas ir šiais metais vyks dvi dienas, todėl žinau, kad abi dienas negalėsiu sudalyvauti. Tad pasirinkti teks tik vieną, bet aš ten atsirasiu 😀

8 comments

  1. Na matai, tarnyba man dažniausiai darbo dienomis, o Login irgi vyks darbo dienomis. Gal tomis dienomis, kokį ketvirtadienį ar penktadienį būsiu po budėjimo ir turėsiu laisvą poilsio dieną, kurią galėsiu paaukoti konferencijai 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *