000 paveiksl0908

Šį savaitgalį, birželio 19-20 dienomis, stebėjau Kauno sporto halėje kaip vyko tarptautinis dziudo turnyras „LR VRM VT 1-ojo pulko taurei laimėti“.Turnyre dalyvavo užsienio šalių teisėtvarkos, teisėsaugos ir karinių struktūrų tarnautojų bei pareigūnų komandos. Pirmą kartą išbandyti jėgas į turnyrą atvyko Ispanijos pareigūnai.

Lietuvai atstovo Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio miestų vyriausiuosius policijos komisariatus (VPK), Kauno r. VPK, Alytaus miesto ir rajono VPK, Vilniaus VPK Ukmergės r. policijos komisariatą, Vadovybės apsaugos departamentą prie Vidaus reikalų ministerijos (VRM), Valstybės sienos apsaugos tarnybą (VSAT) prie VRM, Mykolo Romerio universiteto Kauno viešojo saugumo fakultetą, Šiaulių apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdybą, Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademiją, Alytaus ir Panevėžio krašto apsaugos savanorių pajėgas.  Iš viso renginyje dalyvavo per 120 dalyvių.

Atsižvelgiant į tai, jog Europos jėgos struktūrose populiaresnis dziudo, dvejus metus rengtus sambo turnyrus šiais metais pakeitė būtent ši kovos meno ir kovinio sporto rūšis.

Turnyro organizatorių teigimu, geriausių rezultatų ir šiemet laukiama iš mūsų šalies pareigūnų – dvejus prieš tai vykusius turnyrus laimėjo Viešojo saugumo tarnybos prie VRM komanda. Kaip buvo minėta taip ir nutiko, turnyro favoritais išliko VST pareigūnai.

Rungtynėms teisėjavo Lietuvos dziudo federacijos teisėjų kolegijos nariai.

000 paveiksl0916

000 paveiksl0919

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *