Nuotrauka: Daugiafunkcinis sunkvežimis SISU E13TP

Prisimenant neseniai gvildenta, amžinai kažkam užkliūvančią, temą „Didžiuotis ir populiarinti ar slėpti savo tarnybos vietą?„, pro ausis nepraleidau vieno draugo paminėjimo apie Lietuvos kariuomenės ginkluotę ir karinę techniką.

Dažnai užkliūnantis reiškinys būdavo nuotraukos, kurių fone matydavosi tam tikri, mūsų kariuomenėje naudojami, ginklai ar karinė technika. Užkliūdavo vien dėl to, kad būtent tokias nuotraukas stebi ir tuo pačiu apie mūsų Lietuvos kariuomenę renka informaciją užsienio šalys. Tuomet kyla klausimas, kodėl visa Lietuvos kariuomenės ginkluotės ir karinės technikos nuotraukos su išsamiais aprašymais puikuojasi kariuomenės puslapyje KAM.lt? Gal pirmiau, tam tikri asmenys, turėtų susitvarkyti informacijos branduolį – KAM.lt puslapį, o tik vėliau gilintis ar nėra kažkur to „trupinėlio” žmonių, kurie patalpinę vieną ar kitą nuotrauką internete?

3 comments

  1. Matai, leptels koks neVisprotis vel „kontrargumenta” imho kai „in action”, tai matosi masinu numeriai ir t.t. Bet tada cia blyn labai labai net sakyciau rimta problema – automobiliai gatvemsi vazineja… anksciau dar budavo bendriniai reg. numeriai. Dabar skirtiniai, iskart matosi. Tai reikia imtis priemoniu!! Jei koks zmogus kartais tycia ar netycia tuo metu butu kur netoli ir nufotografuotu / nufilmuotu pravaziuojanti karini transporta, siulyciau iskart tokius nusaut. Maza kas. Del visa ko :DD

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *