Šiandiena Kauno Šv. Mykolo Arkangelo (Įgulos) bažnyčioje (dar žinoma kaip Kauno soboras) vyko Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono kūčių paminėjimo vakaras, kuris po mišių persikėlė į karininkų ramovę.

Nors nelabai mėgstu bažnyčių, tačiau šios mišios man labai patiko. Jos buvo priešingos standartinėms, nusigulėjusioms, bei tradicinėms mišioms.

Viskas prasidėjo Šv. Mykolo Arkangelo (Įgulos) bažnyčios karo kapeliono kun. Tomo Karklio žodžiais, bei sveikinimais. Iškarto po kapeliono žodžių, kurie buvo nuo širdies, o ne standartinis sveikinimas, sekė dvieju panelių sakralinės giesmės, kurioms buvo akomponuojama gitaros garsais. Po šių, tikrai gražių sakralinių giesmių, kapelionas Karklys papasakojo tikrai vertą susimastyti istoriją apie tai, kad daugelis mūsų esame „akli ir kurti” (tiesiog tai reikia išgirsti iš jo lūpų). Vėliau sekė dar dviejų moterų giesmės, kurioms jau akomponavo smuikas ir pianinas.

Mišių pabaigai, visas Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas sustojo ratu ir linkėjo visiems palinkėjimus, bei dalinosi kalėdaičiais. Bendrai visos mišios truko virš valandos, tačiau laikas prabėgo nepastebimai.

Viskas tuom dar nepasibaigė, kapelionas Karklys visus pakvietė pasibūti ir pasikalbėti į karininkų ramovę, kurioje laikas taipogi buvo praleistas linksmai ir šiltai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *