Ryte atsikėlęs, net nebūčiau pagalvojęs, kad vakare pirksiu bilietus ir planuosiu vasario 25 – 27 dienomis kelionę į Tamperę (Suomija). Pasiūlymą perskaičiau Dainiaus facebook profilyje, o apsisprendimas truko apie 10 minučių (pažiūrėjau ar nėra svarbių mokslo atsiskaitymų ir kitų supaluotų reikalų) 🙂

Kolkas pats, apart to, kad bilietai jau nupirkti, nieko nežinau, todėl nieko daugiau neberašau. Viskas su laiku 😉

6 comments

  1. Chiotai parvesk is Suomijos „Mintu” toks labai geras gerimas 50 abarotu ir labai skanus!!

  2. nes Lenino muziejus yra dviejų kambarių patalpa. Su Lenino rastais po stiklu. Viskas. Ai, dar yra ir sputniko kopija, bet labai jau kažkaip…ne..
    Policijos muziejus toks pusėtinas, o šnipų, tai visai nieko. Ten pilna visokių senoviškų šnipinėjimo aparatų, kuriuos beveik visus gali pats ir išbandyti. Yra du apžvalgos bokštai, vienas aukštesnis, stovi prie pat ežero ir kainuoja 6eur. Ir tas būtų Näsinneula Observation Tower. O kitas stovi ant kalvos. Už įėjimą gali mokėti, gali nemokėti. Lankytojų sąžinės reikalas. Ir bent jau man tai jis daug mielesnis. Ir kavinukė pirmame aukšte yra su geriausiomis spurgomis Tamperėje.Vadinasi jis Pyynikki Observation Tower. Šiaip iki ten nueiti gan klaidu, bet jei žemėlapiais naudotis moki, nepasiklysi. Dar nueiti galima į Vapriikki muziejų. Ten daug skirtingų parodų viename pastate. O šiaip gotampere.fi yra labai neblogas puslapis su beveik visa informacija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *