000-paveiksl0375

Šiandiena po paskaitos prie universiteto, tiksliau perėjus gatvę, ant buvusio baro „Fortas” sienos puikavosi visai įdomus meno kurinys. Kaip matosi nuotraukoje, vaizduojami du vyrai maloniai bučiuojantis 😀 Atkreipiau ir į ju apsirengimo stilių, „kavensko stilius”. Kiek gyvenu Kaune, tokių vaizdų realiai nemačiau ir tikiuosi nepamatysiu. Gal kas galėtų paaiškinti šio meno kūrinio reikšmę? 8-|       

5 comments

  1. taigi akivaizdi reiskme, pasiepiamas siu vyruku tariamas kietumas ir vyriskumas 🙂 stilius ir ideja labai banksy primena 🙂

  2. Ne vienintelis šitas, netoli PC „Akropolis” dar vienas šedevras, tik truputėli pakeistas veikėjų charakteris, ten turime skinas+skinas.

    Mano galva čia kažkas labai linksmai juokiasi iš vizuomenės, idėją aš suprantu taip: „Vistiek visi Jūs pid****!” (heidy)

  3. Na man jie taipogi netrukdo ir negaliu jų smerkti, diskriminuoti, ar kitaip ignoruoti. Jų toks gyvenimo būdas, tai tegu sau gyvena.

  4. Na greiciausia gejai taip nori atkreipti i save demesi po truputi lisdami i visuomene su tokiais is koto vercianciais kuriniais 8-| As asmeniskai esu maciusi geju susikibusiu uz rankuciu,besibuciuojanciu, dauguma tai sokiruoja, as kiekviena karta irgi lieku siek tiek abstulbus isvydus toki netradicini vaizdeli, na bet ju tikrai nesmerkiu ir nediskriminuoju, tegu sau buna, man netrukdo 8)

Comments are closed.