Šiokie tokie pamastymai iš mano pusės:

Taigi vis dėl to ko reikia, kad būtų geras laisvalaikis? Kad būtų geras laisvalaikis pirmiausia jis turi būti savaitės pabaigoje – savaitgalį. Savaitgalį sudaro dvi paskutinės savaitės dienos. Mūsų šalyje savaitgaliu laikomas šeštadienis ir sekmadienis, kada pasibaigia visa darbo savaitė. Būtent šios dienos ir yra ne darbo dienos, kad žmonės atsipalaiduotų nuo įtemtos darbo savaitės. Tačiau vien tik pasirinktos dienos neužtenka.

Niekada nebus gero savaitgalio jai jį leisite vienas, be gerų draugų kompanijos ar savo antrosios pusės. Kas nežino kas yra draugai, tai žmonių tarpusavio santykiai, kuriems būdinga bendra patirtis, panašios vertybės ir artimi tikslai. Draugai mielai būna kartu. Jie nesiekia vienas kitam pakenkti, neretai vardan draugo interesų apribodami ir savuosius. Jų polinkiai paprastai irgi būna gana artimi, ir jiems patinka užsiimti pačia įvairiausia bendra veikla. Draugai taip pat padeda vienas kitam, pradedant gero linkinčiu patarimu ir baigiant bendrai įveikiamais rimtais sunkumais.

Taigi du pagrindiniai dalykai be kurių manau gero laisvalaikio nebūtų, tai savaitgalis ir draugai. Iš bėdos gali ir nebūtinai būti savaitgalis, bet be geriausių draugų tikrai nieko gero nebus. Toliau belieka tik smulkmenos, kada viskas tai įvyks (dažniausiai viskas gaunsi nesiruošus), kokioje vietoje visa tai bus galima praleisti,  kaip tai viskas įvyks ir t.t. …

Na kagi atsakėme į du pagrindinius klausimus “Kas yra geras laisvalaikis ir ko reikia, kad jis būtų geras?”.

4 comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *