question_mark
MADISON AVENUE / Klaustuko ženklas

Būna kartais kai sėdi namie ir neturi ka veikti. Susitinki su geriausiais draugais ir vistiek nežinai ką veikti. Visi susėda ir svarsto ką nuveikti, bet jokios mintis nelenda į mūsų galvas. Ar jums taip nebūna? ka Jūs veikiate kai nėra ką įdomaus nuveikti? Kokiu užsiėmimų susigalvojate? 🙂 Būtų malonu sulaukti komentarų.

4 comments

 1. gerti,varyt i akropoli, po parduotuves,i mola,mega tada i rimiaka aliuko akcijinio pasiimti,parvarai namo, pasijami bokaliuka 0.3l isipili aliuko ir geri zxiuredamas tv,tada gauni kably, pasivaikstai ijki vispariuko (vistiek nera ka veikti) nusitasai ir keliauji miegot

 2. nu jo…
  is ryto nuvaryt i panemunes sila kaimynu siuniukus pavedziot,tada i presto rytines kavytes, pasistiprinus nuvaryt i ciurlionio dailes galerija (o kada buvai paskutini karta jei is viso buvai m?),pasikulturinus nuvaryt i sokoladine senamiestyje kur galima paciam pasigamint sokoladuku ir paskui laizant pirstus suvalgyt…Tada nusivalom sokoladuotus smakriukus ir lekiam i Jurates akmenmeliai susivert ka nors idomaus (kad ir savo simpatijai ka nors grazaus padaryt) besimetant sniegu ir siurpinant praeivius perlekt per laisves aleja ir vilniaus gatve,uz rotuses,jurgio baznycios ir stadiono yra santaka…nu nezinau romantiskesnes vietos Kaune pasisildant vynelio isgert…tada i turgeli darzovyciu ir mesytes ir pas Sigute skanios vakarienes ruost beziurint Almodovaro filma…:)

 3. Ant Rotušės ledo.
  Pažaisti Monopolį.
  Į kiną („Skalvija“ studentams ir moksleiviams nuolaidos duoda)
  Pasišildyti vyno. (Ir išgert žinoma :D)
  Pasitaškyt sniegu. (Sniego karas ;))
  Nuvaryt ant Tauro kalno pašokt (Ketvirtadieniais Mulen Ruže, dykai)
  Kas per nesąmonė, kai nežinai ką veikt? 😀

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *