Ir stok už garbę Lietuvos!

Istorinė Lietuvos Respublikos Prezidentūra Kaune, Kauno miesto bėgimo mėgėjų klubas, Kauno miesto savivaldybė ir Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacija 2013 m. gegužės 1 d. rengia 80-ųjų S. Dariaus ir S. Girėno skrydžio per Atlantą metinių paminėjimui skirtą bėgimą „Ir stok už garbę Lietuvos!“.

Bėgimas vykdomas kartu su S. Dariaus ir S. Girėno skrydžiui atminti fotografijų parodos Istorinės Prezidentūros sodelyje atidarymu. Tokiu būdu siekiama per kultūros ir sporto sinergiją atskleisti legendinio lietuvių lakūnų skrydžio reikšmę ir potencialą lietuvių patriotizmo bei tautos vienybės ugdymo procesuose. Šiuo bėgimu siekiama tęsti tarpukario Kauno bėgimo centrinėmis gatvėmis tradiciją. Bėgimo dalyviams siūlomos dvi distancijos, ilgesnė ir trumpesnė, taip siekiant įtraukti ir profesionalus, ir mėgėjus. Šiuo bėgimu siekiama prisidėti prie sporto kaip sveiko gyvenimo būdo propagavimo. Bėgimas prisidės prie Kauno kaip sveiko, visada jauno, veržlaus, bet gerbiančio tradicijas ir praeities herojus, miesto įvaizdžio formavimo.

Bėgimo metu bėgimo mėgėjai ir profesionalai galės varžytis dviejose rungtyse: 10 km ir 3,3 km. Varžybų pradžia 2013 m. gegužės 1 d. 12.00 val. Bėgimo startas ir finišas prie Istorinės Lietuvos Respublikos Prezidentūros Kaune (Vilniaus g. 33). Varžybų trasa: Istorinė Prezidentūra – Vilniaus g. – Laisvės alėja – Soboras – Laisvės alėja – Vilniaus g. – Istorinė Prezidentūra.

Plačiau: https://www.facebook.com/events/479255782143976/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.