Interneto adresų (domenų) registravimui -20% nuolaida!Neperseniausiai buvau užsiminęs apie pigesnes talpinimo ir interneto adresų registravimo nuolaidas iki -50%. Šiam kartui noriu atkreipti dėmesį į interneto adresų (domenų) registravimą, kuriems suteikiama -20% nuolaida, ko nebuvo seniau. Tai puiki galimybė užsiregistruoti norimą adresą savo įmonei, verslui, tinklaraščiui (BLOG’ui), asmeninės pavardės vardui geresnėmis kainomis nei iki šiol.

Rekomenduoju kiekvienam skaitytojui užsiregistruoti ir turėti visam likusiam gyvenimui savo asmeninį adresą su savo pavardę. Nors mano pavardė Juozulevičius  nėra labai populiari ir gausi asmenų atžvilgiu, tačiau būtent Juozulevicius.lt adresas priklauso man, o likusiems bendrapavardžiams belieka gailėtis, kad aš buvau gudresnis ir pirmiau užregistravau ši adresą. Papildomas privalumas turint savo pavardės adresą – solidžiai skambantis elektroninio pašto adresas (pvz.: andrius[eta]juozulevicius.lt).

Viskas vyksta labai paprastai, per mano pateiktą nuorodą užregistravus norimą adresą, jums premijos būdu sugrįžta 20% nuo jūsų interneto adresų (domenų) registravimo užsakymo sumos, kuri bus grąžinta jums premijos pavidalu. Premiją galėsite išleisti esamų paslaugų pratęsimui arba naujų registravimui. Daugelis pagalvosite kodėl aš toks geras ir dalinuosi turima rekomendavimo nuoroda. Atsakymas paprastas. Kai jūs registruojatės mano pasidalinta nuoroda, tokią pat premijos sumą gaunu ir aš, nors jūs papildomų pinigų tam neišleidžiate. Ir jums gerai, ir man gerai.

Dar kartelį dalinuosi nuoroda:
http://www.iv.lt/rekomenduoti.php?enNuTnhzawkxCTEyYWY

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *