Nelabai mėgstu rašyti tiek apie kompiuterines, tiek apie mobiliasias programas, tačiau šia mobiliąja „Android” įrenginių naudotojams skirta programėle norėčiau pasidalinti su tais, kurie mėgsta dalintis savo nuotraukomis su kitais asmenimis. Tai labai paprasta, elementari ir turinti įvairių funkcijų „Instagram” programėlė.

Nuo to laiko kai „Instagram” programėlė pasirodė Android platformoje (kiek teko domėtis apie 2012 m. balandžio mėnesį) apie ją kalbama labai daug, nors aš pats sužinojau apie ją neperseniausiai. Ši programėlė yra kaip socialinis tinklapis, kaip nuotraukų bankas.

Pagrindinė „Instagram“ funkcija – keitimasis nuotraukomis su kitais programėlės naudotojais. Be to, „Instagram“ leidžia iš telefono vaizdo kameros įkelti į nuotrauką specialiųjų efektų, kurie nuotrauką padaro visiškai kitokią. Nuotraukos gaunasi labai panašios į retro stilių. Nors „Instagram“ neturi internetinės versijos, visgi nuotraukas galima kelti į socialinius tinklus. Asmeniškai esu susikonfiguravęs Facebook ir Twitter socialinius tinklus.

Ar verta ją naudoti? Sunku atsakyti. Man patinka dalintis nuotraukomis, todėl tai vienas iš daugelio mano išraiškos būsenų, kurioje galiu save išreikšti realiu laiku nufotografavęs ir įkėlęs nuotrauką kelių mygtukų paspaudimu. Jums belieka pabandyti šią programėlę, o ar patiks ar ne – jūsų sprendimas.

3 comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *