Sveiki tinklaračio skaitytojai. Trumpai apie ši įrašą, kuris tikrai nebus ilgas, kadangi daugiau tikslumo, o ne blevyzgavojimo yra naudingiau. Beje tai tikrai nėra reklama, o tik mano naujas būsimas daikčiukas 🙂

Pristatau jums „Garmin“ produkcijos GPS navigatorių „Garmin Dakota 20“. Šis mielas, mažas navigatorius telpantis į delną yra atsparus dulkėms, smūgiams, purvui, vandeniui, turi integruotą viso pasaulio bazinį žemėlapį su reljefo atvaizdavimu, o saulėta dieną pakreipus ekraną šonų viskas puikiai matosi – išbandžiau pats šiandiena. Dakota 20 valdymas labai paprastas, kalba lietuviškų, tereikia tik spaudinėti ikonėles jutimui jautriame ekrane.

Kalbant apie ikonėles šiame navigatoriuje yra viena man reikalinga funkcija, tėl kurios ir pirksiu šį mažyli navigatorių, tai Geocaching.com sleptuvės. Na aišku ne tik dėl šios funkcijos, tačiau apsisprendimą tikrai lėmė didelį pasirenkant šį modelį. Žemiau pateiktoje nuotraukoje matosi mygtukas, o apie Geocaching.com sleptuves galite pasidomėti jų svetainėje.

Gal kas turite šį „Garmin“ produkcijos „Dakota 20“ navigatorių? Įdomu būtų išgirsti atsiliepimus apie jį.

4 comments

  1. Aš jo dar nepirkau, bet greitu metu jau turėsiu 🙂 na, o dėl saulės trukdymo ekranui pasiginčyčiau, kiek bandžiau tai puikia viskas matėsi 🙂

    Reanimated, o tu irgi užsiiminėji? Nori kartu paieškoti lobių kai pradėsiu? 🙂

  2. Sveikinu su neprastu pirkiniu. Viena iš priežasčių, kodėl nepirkau tokio tipo įrenginio – nuogąstavimas dėl lietimui jautraus ekrano įžiūrimumo ryškioje saulės šviesoje, kai pats šrenginys pritvirtintas ant dviračio, nes tokiu atveju jo nelabai pavartysi, o ir bandyti, ką nors geriau įžiūrėti, kai mini pedalus, laiko ne per daugiausia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.