lusnynu_milijonierius500x

Pagaliau vakar peržiūrėjau daugybę oskaro apdovanojimų sulaukusio filmo „Lušnynų milijonierius“ (Slumdog millionaire) už geriausią filmą, geriausią muziką, geriausią dainą, geriausią montažą, geriausią garso suvedimą, geriausią kinematografiją, geriausią adaptuotą scenarijų ir geriausią režisierių.

Santrauka:
„Lūšnynų milijonierius“ – istorija apie Džamalį Maliką, 18 metų jaunuolį iš Mumbajaus lūšnynų,  ketinantį patirti didžiausią išbandymą gyvenime. Vaikiną stebi visa tauta, kai nuo 20 milijonų rupijų skiria vienas klausimas žaidime „Kas nori tapti milijonieriumi?“.

Pasibaigus žaidimui policija sučiumpa Džamalį, nes nesuvokia, iš kur jis žinojo visus atsakymus, ir įtaria sukčiavus. Bandydamas įrodyti savo nekaltumą Džamalis pradeda pasakoti savo gyvenimo istoriją nuo lūšnynų, kur gyveno su broliu, iki atsiradimo televizijos žaidime.

Kiekviena pasakojimo dalis atskleidžia, iš kur jis žinojo atsakymus į sudėtingiausius viktorinos klausimus. Vienas klausimas lieka neatsakytas: ką jaunuolis, kuris netrokšta didelių turtų, veikia šiame žaidime?

Išaušus kitai dienai Džamalis grįžta prie pagrindinio klausimo, kurio laukia komisarai ir 6 milijonai žmonių.

3 comments

  1. Filmo herojus Džamalis Malikas – DVASIOS milijonierius, DVASIOS aristokratas.

  2. Taip, neparasiau ar patiko. Sis filmas tikrai vertas demesio, is visu mano matytu filmu sakyciau geriausias 8-| Labai patiko, kad paremtas gyvenimo mokykla, kaip zmogus igauna zinias mokindamasis is gyvenimo… net nemoku nupasakoti kokie ispudziai is sio filmo, geriausia pasiziureti 8)

  3. o tai tau patiko?nes cia tik aprasymas..o tavo nuomone kokia apie filma?domiuosi nes nezinau ar verta ziuret .. 🙂 gal patarsi?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.