Vakar žiūrėjau tris filmus: „Kaip prarasti draugus ir atstumti žmones“, „Ledynmetis 3“ ir „Prekybos centro kietuolis“.

11558_080713163625_4

Filmas: Kaip prarasti draugus ir atstumti žmones

Siužetas: Jis – žurnalistas, vaikystėje manęs, kad pasaulyje yra ypatinga vieta, kurioje gyvena visos Holivudo žvaigždės… Kai jo vadovaujamas alternatyvus žurnalas „The Post Modern Review“ išgyveno krizę, skubiai reikėjo išskirtinio interviu su žvaigžde, kuri išgelbėtų jį nuo bankroto ir gėdos. Bet norint peržengti ribą, skiriančią žiūrovus nuo žvaigždžių, reikia būti žinomam…

Jis peržengė tą ribą – iškrėtęs tikrą kiaulystę uždarame žurnalo „Sharp’s Magazine“ vakarėlyje…

Mano kritika: Šis filmas man patiko vien dėl to, kad šis žurnalistas, esamas mergišius,  visą laiką sakydavo tai ką galvodavo 🙂 Ir jam tai netrukdydavo. Jis būdavo visą laiką dėmesio, ir jam tai patiko (man taigpogi patiktu).

11874_081004185213_0

Filmas: Prekybos centro kietuolis

Siužetas: Polas Blartas prekybos centre dirba apsaugos darbuotoju. Didžioji Polo svajonė – tapti tikru policininku. Tačiau vieną dieną Polas sulaukia savo didžiosios progos. Išvakarėse Polas padaugino, o ryte jį kankina siaubingos pagirios. Tad nesveikuojantis prekybos centro apsauginis leidžia sau šiek tiek atsipalaiduoti ir įsitraukia į video žaidimus.

Prekybos centrą užgrobia organizuotų nusikaltėlių gauja ir paima įkaitas prekybos centro lankytojus. Tarp įkaitų atsiduria ir jo dukrelė Maja, ir simpatija Eimė…

Mano kritika: Visai linksma nuotaikynga ir smagi komedija. Panašaus siužeto filmų yra daug, bet šį filmą buvo verta žiūrėti 🙂

10962_080315131336_0

Filmas: Ledynmetis 3

Siužetas: Skretas netikėtai suranda galbūt savo būsimą antrąją pusę – evoliucijos keliu šiek tiek toliau pažengusią voverytę skraiduolę ilgomis blakstienomis, vardu Skretė.

Mamutas Menis su naująja savo drauge Eli laukiasi mažylio. Kardadantis tigras ima pastebimai nervintis, kad jį visi laiko vos ne namine kate. Sidas, prisižiūrėjęs į savo draugą mamutą, ir pats užsinori sukurti šeimą ir iš to begalinio noro pavagia dinozauro kiaušinį.

Žinoma, tai buvo klaida. Herojai priversti leistis į pavojingą kelionę, kad išvaduotų savo draugą iš paslaptingo, nepažįstamo ir bauginančio pasaulio.

Mano kritika: Pats filmas man nelabai patiko. Visų pirma tai, kad jis animacinis – tokie filmai ne prie širdies. Bet šiaip visas filmo siužetas galbūt yra neblogas. Labiausiai patiko žebenkštis Bakas, kurį įgarsino V. Šapranauskas. Vienas iš juokingiausių šio filmo veikėjų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.