Nuotrauka: Facebook

Šiandiena socialiniame tinkle facebook.com visi vartotojai, kaip užkrėsti kažkokiu virusu, pradėjo kažką tam tikrose vietose mėgti. Vartotojai parašo tikslias vietas kur jie mėgsta kažką veikti, tačiau neparašo ką, taip sukeldami savo draugams fantazijos laisvę. Daugelis žmonių, iš komentarų taip galima suprasti, linksma prie sekso temos.

Keletas pavyzdžių kur mano draugai mėgsta kažką veikti, tik neaišku ką 😉

Gal aš kažką praleidau ir čia yra kažkokia facebook naujovė?

PRATĘSIMAS IR ATSAKYMAS:

Iš patikimo šaltinio, tiksliau vienos draugės, sužinojau, kad tarp panelių keliauja masiškai viena žinutė su štai tokiu tekstu:

Mano keletas draugu facebooke sugalvojo, kad turetume padaryti kazka ypatingo si menesi, nes Spalio menuo yra skirtas sergancioms kruties veziu. Pernai metais ideja buvo ideti i facebooka komentara, kokios spalvos liemenele devi… ir tai priverte vyrus mastyti, kodel moterys rasineja zinutes apie spalvas siais metais prasome parasyti, kur megsti padeti rankinuka, kai grizti namo: as megstu ant sofos, as megstu ant virtuves stalo, ar megstu ant spinteles ir t.t. Parasyk ant savo statuso, kur tu megsti tik nerasyk,kad “rankinuka“mes ,moterys,tai pacios zinosime,kas per zaidimas. Paplatink si zaidima savo draugems – liemeneles zaidimas pernai pateko i zinias. Padekime rankinukams patekti i zinias irgi ir kokios nuostabios moterys esam!„.

Štai ir atsakymas. Tereikėjo parašyti trumpą įrašą ir išsamų atsakymą sužinai per kelias minutes 😀

* P.s. Atsakymo tekstas netaisytas ir nekoreguotas.

DAR VIENAS PRATĘSIMAS:

Nežinau kiek čia tiesos, tačiau sužinojau dar iš vieno šaltinio, kad panelės rašo kur mėgsta ir kur norėtu pasimylėti, tačiau gal tai tik išsisukinėjimas iš pirmojo sužinoto atsakymo 😉

6 comments

  1. Nesąmonė čia totali. Prie ko čia tas krūties vežys ir siuntinėjimas nesąmonių. Čia tipinis el. paštu, kai būdavo išsiųsk šitą 10 savo draugų.

  2. Čia tikrai apie rankinukus 😉 man buvo atėjusi ta pati žinutė.. bet kad nekiltų įtariamų klausimų 😀 tai aš ir neparašiau 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *