Nusprendžiau pasidalinti Android programėlėmis, kurias naudoju savo telefone. Jų nėra kolkas daug, tačiau po truputi vis bandau atsirinkti ir susirasti labiausiai tinkamas, bei mano kasdieniniame gyvenime naudojamas programėles.

Neminėsiu pagrindinių aplikacijų, tokių kaip Facebook, Twitter, Skype ar Foursquare, nes manau šias programėles daugelis turi savo telefonuose ir jau yra išbandęs. Nors iš dalies ir šias vertingas, funkcionalias aplikacijas jau daugelis yra išbandęs.

Shazam – manau daugeliui muzikos mylėtojų pravarti programėlė, kurios pagalba išgirdus per radiją grojant nežinomam, tačiau mėgstamam kūriniui, jūs galite labai paprastai sužinoti grojamos dainos pavadinimą. Ieškant pasaulinio lygio atlikėjų ar kūrinių pavadinimų, su jokiomis problemomis nesusidūriau. Negalėčiau paminėti kaip paieška su Lietuvos atlikėjais ir dainomis, tačiau manau, kad ši programėlė su ja lengvai susidorotu.

Bambuser –  šiandiena trumpai išbandyta, tačiau daug gerų atsiliepimų girdėta LIVE video transliacijų programėlė, kurios pagalba galima ištransliuoti kas vyksta gyvai toje vietoje kur tuo metu esi. Pirmą kartą ši aplikacija mano akis patraukė soc. puslapio Facebook „Kas vyksta Kaune” kanale, kurio administratoriai greitai ir tiesiogiai pasidalindavo naujausiomis naujienomis iš Kauno gyvenimo. Manau galėsiu prisidėti prie minėto projekto savo naujienomis iš miesto gyvenimo, Kauno kavinių ir barų, turiu įdėjų jau ir su kuriama neformalia karinių naujienų bendruomene Batalionas.lt, bei pėsčiųjų žygių asociacijos gyvenimu.

Instagram – daug labai nesiplėsiu apie šią aplikaciją, kadangi jau savo tinklaraštyje apie ją rašiau, tačiau paminėsiu, kad ji susijusi su daugeliu mano turimomis programomis. Šios programos dėka labai lengvai galima pasidalinti savo nuotraukomis tiek Facebook, Twitter, WordPress platformoje, bei daugelyje kitų. Kiekvienai naujai nuotraukai galima suteikti įvairių atspalvių, rėmelių ar suliejimų. Verta dėmesio tiems, kas mėgsta dalintis savo turimomis nuotraukomis.

Viber – Nemokamų skambučių ir tekstinių pranešimų aplikacija, labai panaši į Skype, tačiau didelis pliusas tas, kad draugų kontaktus surenka iš jūsų telefonų knygos. Turint interneto ryšį, galite tiesiog paspaudus ant draugo telefono numerio pasirinkti skambinti šia programėle ir jums tai nieko nekainuos. Sąlyga viena – draugas tuo metu turi turėti įsirašęs šią aplikaciją ir būti prisijungęs prie bet kurio interneto tiekėjo paslaugų.

2 comments

Comments are closed.