Alkoholį gerti leidžiama, o pirkti draudžiama. Kaip ir praitų metų rugsėjo 1-ąją parduoti alkoholi yra draudžiama, tačiau gerti jis leidžiamas.

Nebutume lietuviai, todėl dauguma mūsų šalies gyventojų alkoholio pasirūpino iš anksto 😉 Rugsėjo 1-osios išvakarėsė parduotuvėse prie alkoholio skyriaus eilės didžiulės.

Alkoholio nebus galima įsigyti net kavinėse, restuoranuose, baruose… Niekur!

„Lietuviai – vieni iš daugiausiai alkoholio vartojančių tautų Europoje. Stengiamasi, kad bent mokslo metų pradžios šventės netemdytų dėl alkoholio perdozavimo reanimacijoje atsidūrę nepilnamečiai.” (delfi.lt citata) Čia reikėtu uždrausti prieš kokias dvi savaites, kad užsipirke alkoholio jį jau būtų suvartoję iki rugsėjo 1-osios dienos.

Na bet ka jau padarysi, rugsėjo 1-ąją teks švęsti „sausai“ 🙂 

4 comments

  1. Danija – šalis, kurioje jaunimas geria daugiausiai Europoje (gali būti ne šviežiausios žinios). Nepasakyčiau, kad labai neišsivysčiusi šalis 😀 Gal per rugsėjo pirmąją reiktų tą alkoholį su 50proc nuolaida pardavinėti? 😀

  2. Jei parduotuvės pardavinėtų alkoholį – tai gal ir pirktum, gal ir ne. Bet jei nusipirksi iš anksto – tai būtinai turėsi išgerti 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *