Pasaulyje yra daug žmonių kurie dėl adrenalino padarytų bet ką. Liptu į aukščiausius pastatus, kalnus, šokinėtu nuo jų su parašiutu, prisirišę gumines virves, važinėtu su mašinomis ar motociklais dideliu greičiu ir panašiai.

Pamatęs video filmuką youtube.com, kurį patalpinau žemiau, pamačiau kaip mergina katapulto principu linksmai gauna gerą adrenalino dozę 🙂

Human Sling Shot principas labai panašus kaip ir Bungee Jumping, tačiau pastarajame prie alpinistinių apraišų arba specialios sėdynės (kurios nebūna prie Bungee Jumping) tvirtinamos dvi elastinės virvės, kurios pritvirtintos prie aukštų specialų strypų ar kažko panašaus. Elastinės virvės naudojamos tam, kad žmogus pririštas prie specialios sėdynės ar alpinistiniu apraišų įgautu didesni greiti ir galėtu greičiau sustoti.

Taigi pirmasis video filmukas, kuriame norėjau parodyti, kad tokiomis pramogomis užsiiminėja ir merginos.

Tačiau yra ir kitoks šio Human Sling Shot principas, kurio esmė kuo aukščiau išmesti žmogų nuo specialiai padarytos gulimos platformos („ragatkės” principas), o išmestas žmogus skriedamas dangų išskleidžia parašiutą ir saugiai nusileidžia ant žemės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *