1235153301untitled1

Naujazelandiečių tinklalapis siūlo laimėti 10 tūkstančių dolerių auksu (wasntme) Skamba viliojinčiai, bet sužinojus kokios salygos … 8) manau susilaikyčiau.

Viskas yra labai paprasta, skelbia vienas Naujosios Zelandijos tinklalapis.
Tinklalapis skirtas Pasaulinei nuogalių dienai paminėti. Tiesa, ji buvo minima vasario 6 d. Tačiau tinklalapis prizą laimėti skatins iki pat kovo 31 d.
Taigi, ką reikia padaryti, jei norite laimėti pagrindinį prizą? Pasirodo tereikia kelių paprastų dalykų. Visų pirma reikia nusirengti. Visai 8) . Tuomet reikia susirasti kolegą, kuris gali jus nufilmuoti. Reikia nuveikti ką nors neįprasto („funny“). O jau tuomet filmuotą medžiagą reikia patalpinti į jau minėtą tinklalapį. Ir laukti.
Norinčių laimėti pagrindinį prizą tinklalapio sumanytojai sulaukė ne tiek ir mažai. Daugiausia vaizdo klipų į jį yra įkrovę Naujosios Zelandijos gyventojai. Tačiau čia galima rasti filmuotos medžiagos iš Australijos, Kanados, Norvegijos, Jungtinės Karalystės. Filmukų iš Lietuvos tinklalapyje nepavyko rasti.
Į tinklalapį įkrauti filmukai patys įvairiausi. Nuogi norvegai spaudžiant 18 laispnių šalčiui važinėjasi snieglente ir vis krenta ant sniego. Grupelė nuogalių bėgioja Kinų didžiąja siena. Nuoga gimnastė atlieka pratimus ant skersinių, taip tikėdamasi padidinti susidomėjimą savo propaguojama sporto šaka ir pan.
Šiais krizės laikais norinčių laimėti 10 tūkst. dolerių auksu daug. Laimėtojas bus vienas.

Perpublikuota: 15min.lt

Tad jei nuspresite sudalyvauti, parašykite 🙂

1 Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.