Dažnai girdimi žodžiai iš vergšlentojų beveik nesikeičia. Maliboo iš „Live Journal“ parašė beveik auksinius  žodžius, kurie tikrai verti paskaityti. Spėjų daugalį žodžių galima būtų galima pritaikyti ir jums 🙂

* Tu siurbi kasdien kava is McFako ar CoffeInn. T.y. ismeti pinigus visiskai nebutinam meshlui. Neturi teises virkaut. Nu rimtai, kai tu virkauji apie finansinius nepriteklius su tuo popieriniu puoduku rankoje, norisi ji tau ant galvos uzmaut.

* Tu verki apie sunkumus, bet kas antra diena vis alucio atsineshi prie vakarienes. Arba savaites gale „atsipalaiduoji“, isgerdamas visa bonusa uz negerta savaite. Tu gal biski axujel zmogau? Kam jau kam apie krize, bet tau tylet ir neissiziot. Tris bonkos alaus – savaitei kruopu ar kosiu vidutinei seimai, jei ka.

* Tu su masina vazineji kasdien i darba ir keiki tai benzo kainas, tai detaliu kainas, tai kamscius, tai viska kartu. Tu gal biski axujel? Gal autobusu pavazinek? Gal dviraciu? Gal pestute? Nemoki? Paklausk savo tevu ir seneliu, jie pamokys, nes ju laikais nebuvo pilnas autopliusas masinu uz juokingas sumas.

* Tu verki, kad pinigu visai nera. Tai kokio bybio tu dar vakar neatsisakei kabelines televizijos? Kiek ten moki? 10? 15? 20 litu per menesi? Marsh skaityt knygas ir zurnalus! Jeigu jau jiems pinigu nera, pasiskolinsi arba i biblioteka uzsirasysi. Ka? Nepatinka? Neatsisakysi kabelines? Tada sedek ir nepyzdelink apie krize. Galvoj tavo krize.

* Tu sakai, kad neimanoma pradeti savo verslo, kad viskas yra sunku ir pasmerkta zlugti. Tikriausiai tie tukstanciai zmoniu, turguje darzoves pardavinejanciu ar gariunuose dzinsus, apie tai nieko negirdejo. Taip pat apie tai nieko negirdejo tepaluotas 20-metis, ant savo garazo uzkabines kartona su uzrasu „padangu montavimas“. O gal jiems tiesiog ner kada svarstyti, bankrotas cia bus ar nesekme – jie tiesiog bando kazkaip prasimaitinti ir sunkiai dirba.

* Tu verki, kad pinigu drapanom visiskai nera, bet tikejimas tau neleidzia uzsukti i pigushkes (ismokti siuti isvis nesvarstoma). Na kaip gi! Ten nugara nugaron gali tekt susidurt su tais is garazinio autoserviso ar turgaus! Jeigu taves nedomina faktas, kad ten pilna nauju kokybisku daiktu uz simbolines sumas, verkslenk ir toliau, kad neturi pinigu drapanom. O tada susitaupyk ir karta per metus nusipirk ka nors vienoj is blizganciu akropolio parduotuviu. Tik nenustebk, kad tas shudas susideves ir subyres 20 kartu greiciau uz firmini daikta, kuris „Humanoje“ tau kainuotu 10 litu.

* Iduosiu baisia paslapti! Tavo telikas ir kompas naudoja elektros energija, uz kuria reikia moketi! Bet kadangi tu vistiek vakarosi prie ijungto teliko arba kompo, buk geras uzsiciaupk ir neverkslenk, kad saskaitos yra astronomines, o apmoketi jas darosi neimanoma.

* Tu rukai ir skundies pinigu stygium? Na, cia tu ir pats supratai, as taktiskai nutyliu ir praleidziam sita punkta.

4 comments

  1. Prie to pridėsiu:
    – Sėdi darbe viršvalandžius? Džiaukis – turi darbą, kuris kartais visai neblogai apmokamas.

  2. Tikras šlamštas. Ir dar ta siaubinga gramatika net didžiausiam „išminčiui“ solidumo nepriduoda.

  3. nieko, bet galima ir be keiksmažodžių ar šiaip panašių žodelių. Kai kurie gi skundžiasi, kad neturi pinigų ne dėl to, kad jų neturi, bet dėl to, kad nesijaučia turintys pakankamai 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *