Sužinokite, ką reiškia jūsų gimimo skaičius, remdamiesi  aprašymais. Gimimo skaičius jokiu būdu nelemia jūsų gyvenimo, tačiau jis suteikia jūsų sprendimams tam tikrą kryptį.

Savo gimimo skaičių sužinosite sudėję visus gimimo datos skaičius. Pavyzdžiui:

„Kovo 20, 1950“

„3 + 20 + 1950 = 1973 = 1 + 9 + 7 + 3 = 20 = 2 + 0 = 2“

skaiciai

1. Originalai. Vienetai yra ne tik idėjų generatoriai, bet ir puikūs jų įgyvendintojai. Jie mėgsta viską daryti savaip, todėl jie yra užsispyrę ir kartais net arogantiški. Originalai yra labai nuoširdūs, todėl diplomatiškumas nėra stipriausia jų savybė. Jie mėgsta imtis iniciatyvos, todėl dažnai būna viršininkai arba lyderiai. Jiems geriausia viršininkų neturėti. Vienetams būtų pravartu išmokti klausytis kitų žmonių idėjų. Garsūs vienetai: Tomas Hanksas, Gwyneth Paltrow, Hulkas Hoganas, Levas Tolstojus, Karlas Marksas.

2. Taikdariai. Dvejetai yra tikri diplomatai. Jie supranta kitų žmonių poreikius bei nuotaikas ir pirmiau pagalvoja apie kitus, o ne apie save. Jie mėgsta viską analizuoti ir turi labai stiprią intuiciją. Dvejetai nemėgsta būti vieni. Draugystė yra ypač svarbus jų gyvenimo elementas, bet taip pat jie labai drovūs. Taikdariams reikia išmokti pasinaudoti kiekviena akimirka ir neatidėlioti nemalonių užduočių. Garsūs dvejetai: George‘as Clooney, Madonna, Billas Clintonas, Thomas Edisonas, Mocertas, Baracas Obama.

3. Vakarėlio sielos. Trejetai yra idealistai. Jie labai kūrybingi, draugiški, žavūs, romantiški ir atsipalaidavę. Jie dažnai nepabaigia visko, ką pradeda. Trejetams patinka, kai kiti žmonės laimingi, ir jie daro viską, kad tik kas nors nusišypsotų. Jie labai populiarūs. Vakarėlio sieloms reikėtų išmokti mąstyti realistiškai. Garsūs trejetai: Salvadoras Dali, Jodi Foster, popiežius Benediktas XVI.

4. Konservatoriai. Ketvertai yra protingi ir tradicinių pažiūrų. Jiems patinka tvarka ir rutina. Jie veikia tik tada, kai visiškai supranta, ko iš jų tikimasi. Konservatoriai mėgsta sunkiai dirbti, jiems patinka gamta. Jie kantrūs, užsispyrę ir nuoseklūs. Jie turėtų būti tolerantiškesni ir labiau mylėti save. Garsūs ketvertai: Vinstonas Čerčilis, Margaret Thatcher, Arnoldas Schwarzeneggeris, Tina Turner, Oprah Winfrey.

5. Individualistai. Penketai yra tyrėjai. Jų natūralus smalsumas, polinkis rizikuoti ir entuziazmas dažnai juos įvelia į bėdas. Jiems reikia įvairovės. Jie mokosi bet kokia pasitaikiusia proga ir nenustoja klausinėti. Penketams reikėtų išmokti pagalvoti prieš darant skubotas išvadas. Garsūs penketai: Russellas Brandas, Angelina Jolie, Abrahamas Lincolnas, Charlotte Bronte, Vincent Van Goghas, Helen Keller.

6. Romantikai. Šešetai yra idealistai, jiems reikia pasijusti naudingiems. Šeima – svarbiausia gyvenimo dalis. Jie turi stiprų poreikį padėti kitiems. Jie labai ištikimi draugai ir geri mokytojai. Šešetams būtų pravartu išmokti, ką jie gali pakeisti, o ko ne. Garsūs šešetai: Albertas Einsteinas, Meryl Streep, Kristupas Kolumbas, Romanas Polanskis, Stevenas Spielbergas, Goldie Hawn.

7. Intelektualai. Septynetai nuolatos ieško tiesos. Jiems sunku patikėti paviršutiniška informacija. Emocijos nedaro įtakos jų sprendimams. Jie abejoja viskuo, tačiau nemėgsta, kai abejojama jais. Jie dirba lėtai ir nuosekliai, dažniausiai mėgsta vienatvę. Jie linkę į technologijas ir būna puikūs mokslininkai. Intelektualai gyvena savame pasaulyje, todėl retkarčiais nesuvokia, kas priimtina tikrame pasaulyje. Garsūs septynetai: Johnny Deppas, Keira Knightley, Šekspyras, Michaelas Jacksonas, Prinicesė Diana.

8. Didieji. Aštuonetai puikiai sprendžia problemas. Jie profesionalūs, tiesmukiški, apsisprendžia greitai ir protingai. Jie rezga grandiozinius planus ir mėgsta gyventi prabangiai. Aštuonetai vadovauja kitiems ir leidžia visiems tai suprasti. Pavaldinius jie vertina objektyviai. Jie turėtų išmokti atskirti savo poreikius nuo kitų. Garsūs aštuonetai: Karlas Lagerfeldas, Osama Bin Ladenas, Barbra Streisand, Pablo Picasso, Aretha Franklin.

9. Atlikėjai. Devynetai yra tikri linksmintojai. Jie labai dosnūs ir mėgsta kitiems padėti. Jų žavesys padeda jiems susidraugauti su visais. Devynetai turi kelias asmenybes, todėl aplinkiniai sunkiai juos supranta. Juos nuolatos lydi sėkmė, tačiau jie gyvena tarp ekstremumų tiek sėkmės, tiek nuotaikos prasme. Jie gali tapti labai sėkmingi tik su mylinčių žmonių pagalba. Garsūs devynetai: Motina Teresė, Jimas Carrey, Harrisonas Fordas, Jimmy Carteris, Elvis Preslis.

1 Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *