Techninė tinklaraščių (ne)konferencija „T*nklas“

DSC08820(c) Techninė tinklaraščių (ne)konferencijos dalyvio kortelė su visa (ne)konferencijos programa

Ketvirtadienį, spalio 15-ją dieną, Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete vyko techninė tinklaraščių (ne)konferencija „T*nklas“. Už šią techninę (ne)konferenciją turime dėkoti Džiugui (nezinau.lt), na, o aš pabandysiu šiek tiek apžvelgti visą renginį iš savo pusės, kaip viską mačiau savo akimis.

Kelionė į Vilnių: Viskas prasidėjo ankstyvą rytą Kaune, kur aš ir gyvenu. Iš anksto buvau susiderinęs su Rasa (Studentusmedicus.lt), kad į Vilnių važiuosime kartu traukiniu. Senai buvau bevažiavęs traukiniu, šiuo metu jie tokie modernūs, dviejų aukštų 🙂 Visą kelią iki Vilniaus su Rasa beveik prašnekėjom nepaisydami, kad buvo ankstyvas rytas ir labai norėjosi miego. Vėliau Vilniuje važiavome troleibusu iki Vilniaus universiteto ir užsiregistravome į konferenciją.

Techninės (ne)konferencijos pranešėjai: Atvykus į (ne)konferenciją iškarto ėjome apsižiūrėti kur randasi visos auditorijos, kad vėliau nebeklaidžiotume. Užėjus į vieną auditoriją, susitikau Povilą (SkaitykIT.lt), kuris pakėlė nuotaiką 🙂 Gerą susitikti su pažįstamais, kurių nematai kasdien. Galima sakyti, visuose pranešimuose kartu ir dalyvavome.

DSC08818(c) Povilas Korop (SkaitykIT.lt) skelbia savo pranšimą „WordPress“ šablono taikymas pagal poreikius

Iš visų (ne)konferencijos pranešėjų  labiausiai patiko Vaidas (PDFONTOUR). Jo pranešimas buvo apie teisingą „Facebook“ komunikacijos vykdymą. Vaidas savo pranešimu išsiskyrė iš kitų pranešėjų, kas man labai patiko. Jis nepasakojo visko skaitydamasiš lapo.

DSC08806(c) Vaidas Pilkauskas (PDFONTOUR) skelbia pranšimą teisingas „Facebook“ komunikacijos vykdymas

Kalbant aplamai apie pranešėjus, tai norėjau pasiklausyti visų, bet kadangi buvo trys skirtingos auditorijos vienu metu su pranešimais, daugumą praleidau. Tikiuosi sulauksiu bent jau skaidrių peržvelgimui T*nklas tinklaraštyje.

Techninė (ne)konferencija: Trumpai norėčiau paminėti, kad ši (ne)konferencija man patiko, praplėčiau šiek tiek savo žinių akiratį. Važiuoti į šia konferenciją apsimokėjo 🙂

Po (ne)konferencijos: Po šio renginio visi blogeriai ir VU studentai akimirksniu išsilakstė savais keliais.  Kadangi likom keliese, nusprendėm kur nors pasėdėti ir pavalgyti. Ilgai pamąsčius užsukome į kinų restoraną – barą. Papietavus su Džiugu ir Rasa, persikėlėme paplepėti į didesnį restoraną, kadangi prie mūsų prisijungė Povilas, Ieva ir Aldas, o Rasa išėjo pasivaikščioti su drauge.

DSC08822(c) Kinų restoranas – baras rūsyje

Grįžimas į Kauną: Atsisveikinus su visais blogeriais patraukiau link autobusų stoties, kadangi į paskutinį traukinį nespėjau. Bevažiuojant link stoties į tą patį autobusą įlipo ir Rasa, tad į Kauną važiavau ne vienas 🙂

Trumpas apibendrinimas: Nors Džiugas sakė, kad nebeorganizuos daugiau konferencijų, aš vis dėlto tikiuosi, kad kitais metais ji vėl įvyks. Ši (ne)konferencija davė žinių ne tik man, bet visiems dalyvavusiems. Ačiū ir laukiame kitos (ne)konferencijos 😉