Sveiki gyvi visi blogo skaitytojai,

Gal jau buvote pastebėję, kad naudojausi „Google AdSense“ reklamos paslaugomis iki šiandien dienos, kurių pagalba uždirbdavau, tiksliau kaupdavau į sąskaitą keletą kapeikų. Tačiau šiandiena susilaukiau gražaus laiško iš „Google“, kad esu sukčius, apgavikas, o mano surinktus pinigus, kurių per maždaug mėnesį susikaupė 4,29 eurų, jie sugrąžino savo klientams.

Taigi žemiau skelbiu „Google AdSense“ komandos laišką:

„Sveiki!

Peržiūrėję įrašus, nustatėme, kad jūsų ,,AdSense“ paskyra kelia neleistinos veiklos atsiradimo pavojų. Atsakome už tai, kad, kam nors ėmusis neleistinos veiklos, ,,AdWords“ reklamuotojų išlaidos nepadidėtų, todėl jūsų ,,AdSense“ paskyrą nusprendėme išjungti. Mokėtinas likutis ir ,,Google“ pajamų dalis bus visiškai grąžinti susijusiems reklamuotojams.

Supraskite, kad esame priversti imtis tokių priemonių, nes norime išlaikyti ,,Google“ reklamavimo sistemos efektyvumą, ypač reklamuotojų ir leidėjų santykius. Suprantame, kad tai gali sukelti nepatogumų, ir iš anksto dėkojame už supratingumą ir bendradarbiavimą.

Kilus klausimų ar neaiškumų, susijusių su mūsų veiksmais, su apeliacijos dėl šio sprendimo pateikimu ar apskritai su neleistina veikla, daugiau informacijos galite rasti apsilankę šiuo adresu: http://www.google.com/adsense/.

Pagarbiai,

,,Google AdSense“ komanda

Tai štai tokio gražaus laiško susilaukiau iš mielosios komandos, kurie mane ar „kažką kitą“, net nesusijusį su manimi, kaltina neleistinos veiklos užsiėmimu. Kas dar man keista tai, kad jie nusprendė mano sąskaitą uždaryti tam, kad joje nepadidėtu reklamuotojų išlaidos, o aš neuždirbčiau keletos kapeikų.

Ir dar įdomus pastebėjimas laiške tai, kad išdėsčius visą situaciją, jie rašo, kad jiems jokiais būdais nesigavo to išvengti, ir prašo juos suprasti ir bendradarbiauti toliau. Tačiau mano apsisprendimas nebenaudoti „Google AdSense“ paslaugų.

10 comments

 1. heh, man panašiai buvo kai 000webhost mano account uždarė. Daugmaž kažkokias jų taisykles pažeidžiau.
  truputi sucks, bet ką jau padarysi

 2. Bet juk jie patys patvirtina tavo puslapį, kurį prieš tai apžiūri su patalpinta reklama, o vėliau paskelbia, kad sukčiauju 🙂 Patys sau prieštarauja.

 3. Niekas taves niekuo nekaltina. Tau tik paaiškino kad tu jiems nepatinki ir tiek (ir kad jie savo reklamos užsakovus labiau myli). Na pažeidė jie nekaltumo prezumpciją nu ir ka ?

  Itariu jie taip mažus tinklarascius skalpuoja. As irgi savo eiles laukiu.. nes irgi per menesi panašiai surenku 🙂

 4. Iš laiško teksto supratau, kad Google daro prielaidą, jog tu ateityje gali sukčiauti. Ar teisingai supratau? Dar nesu tokios situacijos matęs ankščiau… Keista. Bet gal pats kartais spaudinėjai savo bloge esančią reklamą? O gal pažįstamiems pasigyrei, kad turi galimybę užsidirbti kapeiką iš reklamos ir jie padarė tau meškos paslaugą? O dėl apeliacijos, tai vargu, ar verta prasidėt..

 5. Na aš kaip supratau tai, kad jau dabar užsiimu neleistina veikla ir užsiiminėsiu ateityje. O dėl spaudinėjimo tai nėra taip, kad spaudinėčiau dėl pinigų. Pora kartų esu nuspaudęs.

 6. Uždaryti tai neuždarė, o dėl veiklos man ir pačiam įdomu. Bent jau galėjo įvardinti kaip aš pažeidžiau taisykles.

 7. Visgi jie laikosi politikos neatskleisti ban priežaščių. Nenuostabu, kitaip būtų labai lengva ignoruoti pagrindinius CPC principus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *