Tai vis dėl to kuris sukčius?

Sveiki gyvi visi blogo skaitytojai,

Gal jau buvote pastebėję, kad naudojausi „Google AdSense“ reklamos paslaugomis iki šiandien dienos, kurių pagalba uždirbdavau, tiksliau kaupdavau į sąskaitą keletą kapeikų. Tačiau šiandiena susilaukiau gražaus laiško iš „Google“, kad esu sukčius, apgavikas, o mano surinktus pinigus, kurių per maždaug mėnesį susikaupė 4,29 eurų, jie sugrąžino savo klientams.

Taigi žemiau skelbiu „Google AdSense“ komandos laišką:

„Sveiki!

Peržiūrėję įrašus, nustatėme, kad jūsų ,,AdSense“ paskyra kelia neleistinos veiklos atsiradimo pavojų. Atsakome už tai, kad, kam nors ėmusis neleistinos veiklos, ,,AdWords“ reklamuotojų išlaidos nepadidėtų, todėl jūsų ,,AdSense“ paskyrą nusprendėme išjungti. Mokėtinas likutis ir ,,Google“ pajamų dalis bus visiškai grąžinti susijusiems reklamuotojams.

Supraskite, kad esame priversti imtis tokių priemonių, nes norime išlaikyti ,,Google“ reklamavimo sistemos efektyvumą, ypač reklamuotojų ir leidėjų santykius. Suprantame, kad tai gali sukelti nepatogumų, ir iš anksto dėkojame už supratingumą ir bendradarbiavimą.

Kilus klausimų ar neaiškumų, susijusių su mūsų veiksmais, su apeliacijos dėl šio sprendimo pateikimu ar apskritai su neleistina veikla, daugiau informacijos galite rasti apsilankę šiuo adresu: http://www.google.com/adsense/.

Pagarbiai,

,,Google AdSense“ komanda

Tai štai tokio gražaus laiško susilaukiau iš mielosios komandos, kurie mane ar „kažką kitą“, net nesusijusį su manimi, kaltina neleistinos veiklos užsiėmimu. Kas dar man keista tai, kad jie nusprendė mano sąskaitą uždaryti tam, kad joje nepadidėtu reklamuotojų išlaidos, o aš neuždirbčiau keletos kapeikų.

Ir dar įdomus pastebėjimas laiške tai, kad išdėsčius visą situaciją, jie rašo, kad jiems jokiais būdais nesigavo to išvengti, ir prašo juos suprasti ir bendradarbiauti toliau. Tačiau mano apsisprendimas nebenaudoti „Google AdSense“ paslaugų.