Naujas hobis draugų rate – stalo žaidimai. Viskas prasidėjo kalėdų antrą dieną, kai susirinkome antruose namuose – Irish Pub Forte ir išbandėme, bei pradėjome žaisti „Ticket to ride: Europa“ stalo žaidimą.

Bet šiame įraše norėjau paminėti ir pagirti vieno žaidimų mėgėjo sukurtą „Ticket to ride: Lietuva“ versiją, kurią mes su draugu užmetėme ir jau pasigaminome. Kolkas stalo lenta atspausdinta ant popirinio lapo, nes neradom spausdintuvo spausdinančio didelio formato kartono lapus, tačiau jau derinama su spaustuvėmis dėl tvirtos, kietos, kartoninės stalo žaidimų lentos gamybos. Žaidimo bilietus atsispausdinome ant kartoninio popieriaus ir turiu paminėti, kad tikrai neblogai gavosi. Autorius įdėjo tikrai daug darbo ir asmeninio laiko.

Pati žaidimo versija, Lietuva ir Europa šiek tiek skiriasi, tačiau žaidimo esmės nekeičia. Vagonai ir spalvotos kortelės lieka iš Europinės versijos, o maršrutų bilietai jau atsiranda nauji. Pradedant žaisti naująją versiją, iškarto pastebėjome, kad atsirado daugiau „Tunelių“ (draugų rate mes juos vadiname „Lotrija“), tačiau tai gal net žaidimą padaro labiau azartiškesį ir įdomesnį. Jei mėgstate sunkumus, žaidimo eigoje maršrutų blokavimus, siūlau neklausyti autoriaus patarimo žaisti tryse ar keturiese, o lietuvišką versiją išbandyti sužaisti penkiese 😉

Taigi, jei turite Ticket to Ride, Ticket to Ride Rurope arba Marklin Edition, siūlau tikrai pasigaminti ir išbandyti šią versiją.

7 comments

 1. Ei, jei gaminsi spaustuvėj padaryk daugiau kopijų, manau kad rasis norinčių ir daugiau. Ir gamyba bus pigesnė, manau kad gali net ir atsipirkti. TTR’as tikrai jau yra gana populiarus.

 2. Sveiki, nors praėjo jau daug laiko nuo šio įrašo, bet gal galite nurodyti kur Lietuvos variantą galima rasti?

 3. Can I simply say what a relief to discover an individual
  who really knows what they are discussing on the net.

  You certainly know how to bring a problem to light and make it important.
  A lot more people ought to read this and understand this side of the
  story. I can’t believe you’re not more popular given that you surely possess the gift.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *