Sportiniai tracker’iai – reikia pagalbos pasirenkant!?

Vakar, į savo mobilųjį telefona Samsung (GT-i5500) galaxy 5, nusprendžiau įsirašyti porą sportinių trackerių. Ši mintis kilo po pėsčiųjų žygio „Klaipėdos sukilėlių keliais“, kuriame teko tarpusavyje su draugais ginčytis dėl įveikto kilometražo atstumo ir stebėtis kaip žmonės sako vis skirtingus atstumus 😉 Kitam kartui jau turėsiu pats įsidiegęs tracker’į ir išmatuosiu atstumą pagal save. Na o dabar daug nerašant (nedaug ir žinau apie šias programas), noriu jūsų pagalbos patariant.

Taigi, pirmoji programa patekusi į mano telefoną, buvo „Sport Tracker“ iš www.sports-tracker.com puslapio. Iš pirmo žvilgsnio ji man pasirodė gan įdomi, jos valdymas labai paprastas ir elementarus tiek telefone, tiek internetinėje svetainėje, tačiau distancijos atstumo skaičiavimas pasirodė klaidinantis. Padarius trumpą ratą iki parduotvės, tracker’yje matyti kaip einant iki parduotuvės, buvo padaryta kilpa ten kur aš net nėjau. Įėjus į parduotuvę, nesupratau kas įvyko išviso, greičiausiai mobilus telefonas pametė ir po kiek laiko vėl pasigaudavo signalą, todėl vaikščiojimas po parduotuvę gavosi truputi nesuprantamas.

Antrasis pasirinkimas iš tracker’ių buvo „Endomondo“ programa iš www.endomondo.com puslapio. Šią programą parekomendavo brolis, nes jis pats naudoja ją bėgiojimui, tačiau ji puikiai tinka ir vaikščiojimui, bei kitoms sporto šakoms.

Ši programa savo valdimu telefone paprasta kaip ir pirmoji, tačiau puslapyje, bent jau man, patogesnė pirmoji minėta programa. Tačiau negėčiau nuvertinti šio tracker’io, kadangi jo maršrutas ir mano klaidžiojimas po parduotuvę yra tikslesnis ir realesnis pagal mano ėjimo kampus.

Kolkas daug nenagrinėjau šių dviejų programų, išbandžiau ar jos bent veikia su mano telefono aparatu, tačiau kokiame žygyje sujungsiu abu tracker’ius ir patikrinsiu labiau.

Gal kas esate bande šiuos du variantus, o gal turite kokį kitokį tracker’į ir galite parekomenduoti?