twitter-lego

Pasklido gandas, kad blogerių mikroblogų platforma „Twiter“ žada apmokestinti savo paslaugas. Asmeniškai man tai nieko tokio, tegul sau pasidaro naudos, kadangi pats nenaudoju šios mikroblogų platformos. Nenaudoju, nes nežinau kam ji reikalinga, kaip ja kramtyti ir sukramtyti 🙂 Gal paaiškinti kas galėtu kuom ji naudinga, reikalinga, ir kaip „valgoma“?

Tiesa, atrodo, kad mikroblogų platformos „Twiter“ žadamas mokestis negalios fiziniams vartotojams – mokama ši platforma taps verslo įmonėms. Anot vieno iš „Twitter“ įkūrėjo Bizo Stone‘o, imti mokestį už paslaugas nuspręsta po to, kai bendrovė pastebėjo, jog jos paslaugomis ima naudotis vis daugiau verslo organizacijų reklaminiais ar panašiais tikslais. Kokiomis papildomomis funkcijomis žada pasipildyti mikroblogų platforma, kol kas nežinoma.

Ekspertų vertinimu, „Twitter“ galėtų užsidirbti iš reklamų bei naudotojų duomenų pardavimo kompanijoms. „Twitter“ šiuo metu vertinamas 250 mln. JAV dolerių suma. Kalbama, kad bendrovė atsisakė „Facebook“ siūlymo ją pirkti už 500 mln. dolerių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *