Jau kitą savaitgalį, dalyvaujame ilgai lauktame orientaciniame pėsčiųjų žygyje „Dainavos apygardos partizanų takais“, kurį organizuoja jaunieji Lietuvos patriotai. Per visą tą laiką pasiūlydavau pažįstamiems prisijungti ir sudalyvauti, todėl turime jau gan didoką pažystamų kompaniją. Šiuo įrašu kviečiu paskutinį kartą apsispręsti ir sudalyvauti, kadangi pats nuo pirmadienio dalyvauju karinėse pratybose, iš kurių, tiesiai keliausiu į Varėnos rajoną, kuriame ir vyks žygis.

Plačiau apie tikslus ir uždavinius, vadovavimą ir vykdymą, žygio pravedimą, bei apdovanojimus skaitykite paspaudę šią aktyvią nuorodą, o aš trumpai priminsiu laiką ir vietą.

Pėsčiųjų žygis „Dainavos apygardos partizanų takais“ vyks 2011 m. balandžio mėnesio 16 – 17 dienomis (mes važiuojame iš vakaro, balandžio 15d.), Kasčiūnų kaime, Varėnos rajone. Žygio atidarymas 16 d. 09.30 val. startuojama 10 val. ir finišuojama 17 d. 14 val. Lietuvos partizanų ryšininko Juozo Jakavonio – Tigro sodyboje, kur atstatytas Dainavos partizanų vado Adolfo Ramanausko – Vanago vadavietės bunkeris.

Tik išankstinė dalyvių registracija iki balandžio 13 d., el. paštu: jlpmaratonai@gmail.com, arba telefonu 864524224.

Starto mokestis apmokėjus pavedimu į VšĮ „Patriotai“ sąskaitą LT387300010126249043 (Swedbank), nurodant mokėjimo paskirtį: pėsčiųjų žygio dalyvio mokestis, iki balandžio 13 d. – 15 Lt, mokant vietoje – 25 Lt (neatvykus į žygį pinigai nebus grąžinami)

Šiame žygyje gali dalyvauti visi norintys nuo 16 metų amžiaus (nepilnamečiai turi turėti tėvų sutikimą). Už sveikatą ir kitas pasekmes žygio metu atsako patys dalyviai – tai patvirtindami savo parašu dalyvio sveikatos kortelėje.

Laiko registruotis dar turite tris dienas ir tikiuosi atsiras dar daugiau dalyvaujančių 🙂

1 Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *