boske

Penktadienio vakarą, su dviem draugais nusprendėme praleisti B.O. (Blue prange) bare. Visai senai buvome, bent aš asmeniškai beveik prieš metus, na gal ir mažiau 🙂 Šį penktadienį apsilankęs tikrai nustebau. Puse žmonių nebepanašūs į tuos, kurie lankydavosi čia seniau. „Keistieji“ žmonės, mūsų žargonu – banglai, čia vien tik ir besirinkdavo. Dabar renkasi kur kas mažiau tokių „keistų“, žmonės panašesni į žmones, net keista pasidarė.

Žmonių gausa taipogi nusistebėjau, paskutinį kartą kai buvau, tai nei pirmam aukšte, nei antrame nebūdavo vietos net stabtelti. O va šiandiena, jau dabar galima minėti penktadienį, žmonių minimalus skaičius. Prie baro eilėje laukti nebereikia, nes ji tuščia, nepalyginsi kaip seniau.

Kas labai malonu buvo, tai sutikti senus pažystamus, tai Darius iš praitos vasaros stovyklos – kolega instruktorius, ir buvęs kolega iš buvusio darbo Marius. Netikėti susitikimai tikrai malonūs.

Na šis penktadienis nors ir greitai praėjo, bet buvo linksma, kaip sakoma PASIKULTŪRINOME! (rock)   

3 comments

  1. It’s my favourite pub. (dance) (rock) (beer) (mm) (drunk) Joa. publika pasikeitus. O del zmoniu tai cia turbut krize kalta 😀 nes as gan daznai BO lankausi, tai jau koki pora menesiu jauciasi tas apmazejimas zmoniu (smoke)

  2. Nesuprantu as tu zmoniu, na ir kas, kad krize? Maziau alaus isgers (beer) – sutaupys pinigu. Juk linksmintis galima ir be alkoholio (rock)

  3. kas del zmoniu tai ju mazejimas prasidejo kai avinų gauja is 141 avino nusprendė išrukyti žmones iš viešojo maitinimo įstaigų 🙁 ech geri laikai buvo.. ir geri laikai boškėj kai per dūmus iš vieno galo nesimatydavo kito.. o kas dėl alkoholio ir linksminimosi tai pora maziau isgertu bokalu padetu sutaupyt viso labo 10lt.. esme juk ir taksas gryzimui ir t.t.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *