Autorius: Aknacer. Nuotrauka: Friends.

Sveiki, draugai, bičiuliai ir blogo skaitytojai.

Trumpai norėčiau parašyti savo pamąstymą, kuris manau tinka daugeliui mūsų.

Žiūrinėdamas įvairias nuotraukas iš savo didžiulio archyvo, nuo ~2004 metų, pastebėjau, kad draugų kartos skiriasi 5-erių – 10-ies metų. Gal net labiau 5-erių metų.

Šis pamąstymas labai panašus į mokyklos baigimo laidas. Tarkim dabartiniai mano draugai, su kuriais bendrauju diena iš dienos, yra dabartinė karta, vyresni draugai – senesnė karta, o jaunesni draugai – jaunesnioji karta.

Tokias kartas galima atskirti labai lengvai, kadangi draugų ratas yra susidaręs iš veiklos, kurią tu veiki, kuom užsiemi ar dirbi. Kaip pavyzdį, paimkime mano gyvenimo etapą – kariuomenė. Pradėjus lankyti gen. P. Plechavičiaus jaunojo kario mokyklą, susipažinau su senają karta, kurie tapo draugais iki šiol. Po penkerių metų nauji žmonės (dabartiniai draugai) susipažino su manimi, ir irgi tapo draugais. Taip gaunasi, kad aš bendrauju su senają, dabartine ir jaunają kartomis.

Visas tris kartas gerbiu skirtingai, senąją kartą – kaip vyresnius draugus, kurie turi patirtį, įdirbį tam tikroje srityje, platesnį nugyventą gyvenimą, dabartinią kartą – kaip draugus, kurie visada bus šalia prireikus, o jauniasniąją – kaip asmenius, kurie siekia tobulėjimo, stabilumo iki mūsų kartos ar dar senesnės.

Tai štai toks trumpas pamastymas, kuris šiandiena šovė į mano galvą 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *