Norite sutikti vasarą su nauja ir madinga apranga?

Sveiki, tinklaraščio skaitytojai. Norėtusi trumpai užsiminti ir paagituoti jus ten, kur dauguma lietuvių net nenori būti, retas kuris būna. Kalbu apie Lietuvos kariuomenę.

Daugelis lietuvių džiaugėsi, kad panaikino privalomąją karinę tarnybą, nors sklinda šnekos, kad seime vėl bus svarstoma apie privalomosios karinės tarnybos sugrąžinimą, kurią patvirtins arba ne iki metų galo, arba palikimą tik būtinąją karinę tarnybą. Kelios dienos atgal, skaičiau Ą. Bagdono ir Buržujaus straipsnius, kuriuose rašoma, kad nereikia Lietuvoje turėti kariuomenės, nes bet kokiu atveju Lietuva neapsigintų ir tai tik didelių pinigų švaistymas į orą. Aš manau, kad Lietuva turi turėti kariuomenę ir nesvarbu kokios ji sudėties ir ar apgins tėvynę ar ne. Gal žmonės kurie taip sako susidarę klaidingą nuomonę?

Norėčiau pacituoti Altajaus ir Buržujaus komentarus, tiksliau man atrodančią teisingą nuomonę ir neteisingą atsakymą į ją. Tekstas neredaguotas:

Altajus: „Man įstrigo Buržujaus mėtimasis šūdais. tiesiog meniškai tą darai. Juokingiausia, kad pabuvojęs vienoje iš karo prievolės įstaigų išvadas darai apie visą sistemą ir beabejonės viskas šūdas. Pritariu Giedrei ir grumlinui, ant karšto tu čia viską suplakiai į vieną. Suprasčiau jei apie tai diskutuoti karininkas ar panašios profesijos žmogus. Dabar – pasipykai su kažkokia bobele iš karo prievolės skyriaus ir jau Lietuvos kariuomenė tapo šūdu.

Buržujus: „altajau, pabuvoti mane teko ne vienoje įstaigoje (ne viename padalinyje) ir ne vieną kartą. Pirmi kartai, kai tekdavo susidurti tik su tom bobelėm, buvo visai malonūs netgi. Blogiausia būdavo tada, kai susidurdavau tiesiogiai su kokio nors aukštesnio, nei eilinis, laipsnio karininku. Asilai, kaip reta. Neturi galimybės išsilieti ant kokių eilinių, tai liejasi ant paprastų žmonių.

Tad siūlau neklausyti tokių žmonių paistalų, kurie greičiausiai net netarnavę kariuomenėje. Kiekvienas norintis tarnauti Lietuvos kariuomenėje, gali drąsiai ateiti į krašto apsaugos savanorių pajėgas. Pats KASP 203 pėstininkų kuopoje tarnauju ketvirti metai ir esu tuo patenkintas.

Tai ar norite sutikti vasarą su nauja ir visada madinga apranga? Kariuomenė laukia jūsų!