skype4

Šiandiena į savo kompiuterį įsidiegiau naująją Skype 4.0.0.206 versiją. Tai viena bene dažniausiai naudojamų mano programų, be kurios neapseičiau turbūt nei vienos dienos. Ji visiškai kitokia nei buvo iki šiol. Dizainas daug gražesnis, prie naujosios versijos reikėtų dar priprasti, tačiau manau ji bus daug geresnė nei senoji.

Kokių naujų funkcijų turi šis skype dar neišnagrinėjau, tačiau viskas su laiku 🙂

9 comments

  1. as per nauja senesni isidiegiau ….nepatiko man sita naujoji…seno suns nauju triuku neismokysi taip sakant (giggle

  2. Pradzioje man nepatiko kad skype pokalbis su kontaktu buvo prijungtas prie pagrindinio skype lango, taciau radau kur pasikeisti, kad butu atskirai. O siaip tai viskas beveik tas pats pokolkas. 8)

  3. As irgi nemaciau tolko, bet jei yra naujesne versija tai ir atsinaujiname. Juk daug ka atsinaujini, nes buna kazkas naujo 8)

  4. Butent, kad kvaila yra kazka atnaujinti vien todel, kad isleido naujesnia versija. Tai ypac liecia software. Jei senoji versija veikia sparciau (nes yra mazesne) o naujoji prigrusta funkciju kuriu man realiai NEREIKIA, tai kam man ta nauja, bug`ova ir t.t.?? Tai leicia daug programu… Iki keli menesiai atgal naudojau Photoshop v5 ir po to truputi v7, o ne CS2 ar CS3, nes nors ir dirbu daug su grafika, bet ir senos, lengvos ir sparcios programos visu galimybiu net neisnaudodavau 🙂 Lygiai taip pat kam jums reikia AcrobatReader v9, jei PDF failus kuo puikiausiai atidaro v3, kuri 5x mazesne ir spartesne? Lygiai taip pat ik inesenai naudojau NAV2003, nes esme buvo atnaujinti antivirusu duomenu baze, o programa pati puikiai ir sena susidorodavo su darbu. Ir FrontPage98 pas mane net kome, ir Office`as 2003 o ne kokie naujesni griozdai… dideli, prifarsiruoti nereikalingu funkciju, perkraunantys RAM ir su naujomsi klaidomis…

  5. Kai kurioms programoms naujos funkcijos yra gerai, verta atnaujint. Bet iš Skaipo man reikia tik chato ir kartą kitą per metus skambtelėt 🙂

  6. Na skaipas tam tik ir reikalingas, susisiekti su reikiamais asmenimis (rasyti, skambinti). Na dar geras dalykas vaizdo perdavimas, nes sauniai gaunasi daryti konferencijas su kitomis salimis. Patvirtintas dalykas 8) Na o pie tuos visokius zaidimus ir kitus „navarotus“ – ju gali ir nebuti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *