Lietuvos kariuomenės ginkluotė ir karinė technika


Nuotrauka: Daugiafunkcinis sunkvežimis SISU E13TP

Prisimenant neseniai gvildenta, amžinai kažkam užkliūvančią, temą „Didžiuotis ir populiarinti ar slėpti savo tarnybos vietą?„, pro ausis nepraleidau vieno draugo paminėjimo apie Lietuvos kariuomenės ginkluotę ir karinę techniką.

Dažnai užkliūnantis reiškinys būdavo nuotraukos, kurių fone matydavosi tam tikri, mūsų kariuomenėje naudojami, ginklai ar karinė technika. Užkliūdavo vien dėl to, kad būtent tokias nuotraukas stebi ir tuo pačiu apie mūsų Lietuvos kariuomenę renka informaciją užsienio šalys. Tuomet kyla klausimas, kodėl visa Lietuvos kariuomenės ginkluotės ir karinės technikos nuotraukos su išsamiais aprašymais puikuojasi kariuomenės puslapyje KAM.lt? Gal pirmiau, tam tikri asmenys, turėtų susitvarkyti informacijos branduolį – KAM.lt puslapį, o tik vėliau gilintis ar nėra kažkur to „trupinėlio“ žmonių, kurie patalpinę vieną ar kitą nuotrauką internete?

3 komentarai

  1. Soldier 2011 kovo 23 at 11:07

    Matai, leptels koks neVisprotis vel „kontrargumenta“ imho kai „in action“, tai matosi masinu numeriai ir t.t. Bet tada cia blyn labai labai net sakyciau rimta problema – automobiliai gatvemsi vazineja… anksciau dar budavo bendriniai reg. numeriai. Dabar skirtiniai, iskart matosi. Tai reikia imtis priemoniu!! Jei koks zmogus kartais tycia ar netycia tuo metu butu kur netoli ir nufotografuotu / nufilmuotu pravaziuojanti karini transporta, siulyciau iskart tokius nusaut. Maza kas. Del visa ko :DD

  2. Cituoju Lietuvos kariuomenės vado atstovo spaudai kpt. Tomo Balkaus išsakytus žodžius būtent šiai temai soc. tinkle:
    … Noriu tik patikinti, kad neteko girdėti jog yra draudžiama rodyti ginkluotę ar karinę techniką, kurią mes visada demonstruojame per viešus renginius, mes kaip tik tą skatiname …„.

  3. dovydas 2014 lapkričio 9 at 9:55

    nieko nzinau

Parašykite komentarą

Vardas *
El. pašto adresas *
Interneto puslapis