1236182245swedbank

Nuo praito penktadienio Swedbank’e teko lankytis net tris kartus. Šis bankas man patogiausias, tiek siūlomomis sąlygomis, tiek naudojimusi – priešingai nei kiti bankai. Tačiau kartais gali supykdyti tave ir šis bankas, o greičiau aptarnaujintis personalas.

Viskas prasidėjo nuo to, kad praitą penktadienį bankomatas prarijo mano kortelę. Na ką jau padarysi – banko klaida. Juk ne pats užblokavau, o bankomatas negražino 🙂 Tą pačią dieną ir buvo pirmasis susitikimas su šio banko personalu dėl kortelės išėmimo iš valgančio korteles bankomato. Viskas klostėsi puikiai, man užsakė naują kortelę.

Antrasis susitikimas buvo ketvirtadienį, beveik po savaitės laiko. Tačiau kortelė dar nebuvo atkeliavusi į banką iš gamybos vietos ir man pasiūlė apsilankyti rytoj ir tvirtai patikino, kad ją aš rytoj gausiu. Ir vėl susitikimas kaip ir puikiai praėjo.

Sekančią dieną negalėjau nuvykti, nes turėjau budėjimą kareivinėse, tačiau nukeliavau šiandieną pasiimti kortelės. Žmonių kaip visada daug, reikia laukti vos ne po puse valandos ir daugiau. Į ką norėčiau atkreipti dėmesį, tai tik įėjus į banką, reikia išsimušti tam tikrą lapuką su skaičiuku, kad žmonės neužlindinėtų ir žinotų tiksliai kada jam reikia eiti prie aptarnaujančiojo personalo.

Sensacija: Visus tris kartus išsimušdavau tą patį lapuką, ant kurio būną skaičiukas. Pirmus du kartu jis tiko, o trečią kartą nebetiko, nors einu vis dar su ta pačia problema. Mergaitė už  stalo, kuri mane aptarnavo, pareiškė, kad aš išviso neturiu būti aptarnaujamas nes apgaudinėju. Galų gale ji man liepė eiti išsimušti kitą lapuką ir laukti vėl naujai kol sulauksiu savo eilės.

Pralaukus vėl pusvalanduką, atgavau savo kortelę 😉

4 comments

  1. Man juokinga tų lapukų svarba… Juk klientui jie turėtų būt svarbesni ginčo, kas pirmesnis atveju.

  2. Sveikas, Andriau, šimtas metų 🙂 Dėl bankų – tai man rodos, kad tvarka panaši į turgų: kad ir išsimuša tuos lapelius, vis tiek derybos vyksta, kas už ką 🙂 gal ir šmaikštu iš šalies viskas, kol pats nepatenki į šitą sūkurį 🙂

  3. Sveikas, Povilai. Tikrai jau, kad šimtas metų 😀 Spėju susitiksime per techninę (ne)konferenciją 😉

    Grįžtant prie temos, tai man ir šioje situacijoje tuo metu buvo juokinga klausytis ką šneka ta mergaitė, aš šypsojausi 😉 Bet iš kitos pusės pagalvojus jaučiamas yra pyktis dėl sugaišto laiko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *