beda

Po paskutinio savo įrašo apie nutikusias bėdas, draugus ir jų atlygį pinigus, nebesuprantu ką reiškia žodis bėda, nelaimė. Vini komentaruose rašo, kad reikai už kiekvieną nutikusia bėdą ir draugo pagalbą tau sumokįti pinigus, nes jis jums padėjo, kiti teigia, kd draugas bėdoje, nelaimėje pagelbės bet kokiu atveju ir tikrai neprašys iš tavęs pinigų, nes jums padėjo.

Tai visdėlto kaip įsivaizduojate tą žo bėda, ką jis reiškia ir ar už pagelbėtą situaciją draugui, reikia iš jo imti pinigus, o gal tiesiog pasakyti prašau, kitą kartą gal man prireiks tavo pagalbos ir tu man galėsi pagelbėti. Jūsų nuomonių lauksiu komentaruose, nes jau taip įdomu pasidarė 😉

4 comments

  1. Tai va kaip yra su ta bėda, kai tau asmeniškai bus bėda tau ir padės be jokio atlygio arba pats kada nors atsilyginsi kažkuo. Bet kaip ne tau čia bėda buvo, tai todėl ir yra imamas atlygis. Nes ne tau reikėjo, o tavo draugui ar pažįstamui.
    Čia tas pats kaip aš pas tavo koki draugą prašyčiau, kad jis man ką nors padarytu. Tai tavo draugui ir reikėtų atlygio, juk čia viskas realu.
    Ir jai aš pastoviai prašyčiau pas tavo kokį draugą pagalbos jis galvotu kad aš jį išnaudoti noriu.

    P.S.: Supratai manau kodėl iš tavęs ėmė už tą darbą atlygį.

  2. @Jasiau aš tai suprantu, aš nieko prieš buvau sumokėti pinigus, nes ne man padėjo. Bet kai adraugas prašo iš taves pinigų… aš nemoku net paaiškinti, tačiau tau nutiktu bėda, paprašytum mano pagalbos, aš tau padėčiau jei tik galėčiau ir neprašyčiau pinigų. Juk draugas esi.

  3. chitai ir vel savo varai.. Pirma paklausei ka reikia daryti kad pasitaisytu „beda“, pasakiau telefonu ka reikia daryti, antra- nesugebejai vel skambinai, ir pats pasiulei pinigu kad padeciau ispresti „beda“.(duoda imk, musa …) Ir beje bedos buvo ne tavo o tavo draugu ne mano draugu.

  4. Beda buvo mano nes as pats ir sugadinau. O su pinigais sutinku, mano pacio zodziai buvo, jei reikes sumokeciau. Taciau negalvojau kad vienas is geriausiu draugu paimtu pinigus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *