
Organizavom, organizavom ir suorganizavome dar vieną, ne tokį grandiozinį, tačiau ne ką prastesnį, pėsčiųjų žygį Kaune.
Š.m. gruodžio 18d. (sekmadienį) Lietuvos Pėsčiųjų žygių asociacija ir Kauno regiono Turizmo informacijos centras miesto gyventojus ir svečius kviečia į kalėdinį „Kauno pėsčiųjų žygį„.
Nuo 9.30val. renkamės stovėjimo aikštelėje prie Kauno pilies.
10.00val. žygio startas maršrutu: Kauno pilis – Aleksoto tiltas – Marvelė – Vakarinis lankstas – Vilijampolė – Kauno pilis.
Žygio dalyvius lydės Kauno Turizmo informacijos centro gidas. Renginyje kviečiami dalyvauti visi norintys aktyviai, įdomiai ir linksmai praleisti laiką su savo šeimomis, draugais ar bendraminčiais. Su savimi turėti gerą nuotaiką, užkandžių, gėrimų ir būtiną kalėdinį atributą – nykštukų kepuraitę
Po žygio rinksimės kavinėje pasidalinti įspūdžiais ir idėjomis.
Savo dalyvavimą patvirtinti ir rasti papildoma informaciją galite:
http://www.facebook.com/events/102716806512884/
P.s. Pėsčiųjų žygis yra nemokamas renginys, kurį dovanoja „Pėsčiųjų žygių asociacija„
Paskelbta: 2011 lapkričio 30
Kategorija: Kelionės, turizmas, žygiai, stovyklavimas
Tagai: Kaledinis zygis, Kalėdos, Kaunas, Zygis
Mano QR kodas:
Lankomumas:
Paieška:
[...] Kauno ir Jonavos miestų žygiuose, kadangi laikas ir vieta man labiausiai priimtina. Jau buvau minėjęs bloge apie Kauno miesto kalėdinį žygį, kuris susilaukė didelio dalyvių susidomėjimo. Manau šio žygio dalyvių skaičius dar pakils [...]