krize_skaiciavimai

Šiandiena nuo pačio ryto sėdėjau ir galvojau iš kur gauti reikiama pinigų sumą. Algos vėluoja jau kelintą mėnesį, o mokėti reikia už visas sąskaitas, mokslą. Juk čia ne vienas, du ar trys šimtai litų. Ką daryti tokioje situacijoje nebežinau 🙂 Ieškoti naujo darbo – niekam naujų žmonių nereikia, visus tik atleidžia ir atleidžia, o naujų nepriima.

Informacijos šaltiniai, kaip televizija, radijas ar internetas, skleidžia „blogų“ žinių į kurias mums reikia nekreipti dėmesio, nes nuo jų mūsų smegenys būna užkištos netinkama informacija 😉 Reikia filtruoti ir priimti tik mums malonias ir tinkamas naujienas. Kažkas paskelbė visiems, kad ekonominė krizė – visi ir nusiteikė krizei, nors taip visiškai nėra. Kaip gyvenome taip ir gyvename. Darykime tai kas mums patinka.

Jei pabūtumėte keleta dienelių be pinigų, suprastumėte, kad daugelis durų Jums yra uždarytos. Nes žmonės yra priklausomi nuo pinigų. Tad daugiau dėmesio skirkite vertybių puoselėjimui, o ne tuštybėms, kuriuose išleidžiama tikrai daugokai pinigų (tūsai, plotai, vakarėliai …) 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *