Siužetas:
XIX a. vidurys. Po vyro mirties, Sara, kartų su metų dukra Lili, grįžta iš Taičio į San Franciską. Tačiau laive įsisiautėjusi šiltinė dar labiau pakeičia Saros gyvenimą. Vienintelis būdas išsigelbėti – palikti mirtiną ligą nešantį laivą. 

Moteris su dukra ir dar vienu laive buvusiu vienišu berniuku įsodinama į gelbėjimo valtį ir paleidžiama į atvirą vandenyną. Vienintelis likimo pasiųstas šansas – negyvenama sala. Sara, kupina nepalaužiamo ryžto ir išradingumo,sugebėjo išgyventi ir įsikurti. Ji augino ir mokė vaikus, kol pneumonija pakirto ir jos gyvybę. 

Vaikai liko vieni su daugybe neatsakytų klausimų apie lyčių skirtumus, vyro ir moters tarpusavio santykius, meilės jausmą. Po daugelio metų atplaukęs laivas, sudrumsčia jų ramybę ir skausmingai keičia iki šiol turėtą pasaulio įsivaizdavimą.

Kritika: Šis romantinis nuotykių filmas yra vertas dėmesio. Galėtu išeiti antra filmo dalis, kurioje būtų rodoma tolimesnis gyvenimas.

3 comments

  1. „Galėtu išeiti antra filmo dalis, kurioje būtų rodoma tolimesnis gyvenimas.“

    Tai čia jau kaip ir yra antra dalis, tiesa, ne siužetinė. Pirma buvo su Brooke Shields.

  2. Na tuomet tariamos „pirmosios“ dalies as kaip ir nemaciau. Bet turiu omenyje, kad iseitu sekantis tesinys sios filmo.

  3. Nepamirstamas filmas, parodantis, koks grozis ir geris vyrauja gamtoje, ir kokia sumaisti nesa zmones.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *