Filmas: Stovykla / Boot Camp

Filmas: Stovykla / Boot Camp
Filmas: Stovykla / Boot Camp

Dar vienas peržiūrėtas filmas kuris vėl man patiko. Nežinau kaip aš juos atsirenku bet vis pataikau ant įdomaus siužeto filmų 🙂 Šiandiena peržiūrėjau filmą kurio pavadinimas yra „Stovykla“.

Siužetas: Viskas prasideda nuo nepaklusnių vaikų, kurių tėvai juos išsiunčia į egzotiška salą vandenyne, kurioje ir yra įkurta stovykla. Siųsdami tėvai savo vaikus tikisi, kad grįžę iš jos jų vaikai bus pasikeitę, reabilitacijos programos jaunuoliai atsikratys blogų įpročių ir galės sugrįžti į normalų gyvenimą. Viena iš atvykėlių – daili mergina Sofija.

Stovykla nėra paprasta. Joje nėra tvorų, ją iš visų pusių supa vandenynas. Iš šios salos šansų pabėgti nėra. Tai tarsi kalėjimas.

Sofijos draugas nenorėdamas prarasti savo antrosios pusės, yra išsiunčiamas taipogi į tą pačią stovyklą. Paaugliai visais būdais bando išgyventi, sukuria pabėgimo planą, tačiau vistiek lieka pririšti prie salos gyvenimo.

Kritika: Šis filmas man patiko. Kadangi aprašinėju tik patikusius filmus, siūlau pažiūrėti ir jums. Galbūt filme pasigedau trupučio muzikos takelių, nes jų ten mažokai 🙂

Trumpas filmo takelis:

3 komentarai

  1. vyr 2009 spalio 28 at 19:25

    Takeši Kitano „Battle Royale“

  2. RuGys 2010 balandžio 10 at 21:18

    Ziaurus filmas, rekomenduoju visiems.. paliks gilu ispudi 😡

  3. bedugnenis 2010 lapkričio 15 at 23:42

    filmas visiskai be jokios logikos, ziurejom per paskaita tai net graudu. matosi kad autoriai norejo padaryti labai rimta ir neva idomu bei ziauru filma bet deja jeims smarkiai nepasiseke. net kameros darbas buvo visiskas meslas, be to toks vaizdas kad visas filmas filmuotas nakti – pastovi tamsa. kaip sakoma Better luck next time

Parašykite komentarą

Vardas *
El. pašto adresas *
Interneto puslapis