Sveiki, blogo skaitytojai, bei pasaulio krapšinio čempionato sirgaliai, ypač Lietuvos rinktinės sirgaliai 😉

Šiandiena baigėsi jau antrosios varžybos, kuriose žaidė Lietuvos rinktinė. Vakarykštės pirmosios varžybos su Naujaja Zelandija buvo šiek tiek ramesnės, nei šiandienos varžybos su Kanada. Tačiau šis įrašas ne apie tai.

Pamenate neperseniausiai vykusį futbolo čempionatą ir Vakarų Vokietijos Oberhauzeno miesto jūrų akvariumo gyventoją, dviejų su puse metų amžiaus aštuonkojį Paulį, kuris teisingai atspėjo visų Vokietijos žaistų varžybų baigtį? Manau, kad tikrai daugelis matėte jį per televiziją.

Lietuviai taipogi išradingi žmonės. Žemiau nuotraukoje pateikiu vaizdą kaip lietuviai sugeba pasipuošti savo balkonus pasaulio krapšinio čempionato progą, bei susikurti savo pranšą „BOLL’eslovą„, kuris jau sėkmingai išpranašavo dvi pergales.

Pranašas „BOLL’eslovas“ sėkmingas pergales pranašauja vėjo pagalba. Prieš pat varžybas pažvegus į „BOLL’eslovą„, galima išvysti pranašystę. Jei „BOLL’eslovas“ vėjo pagalba palinkęs (pakrypęs) į Lietuvos vėliavos pusę, pergalė garantuota Lietuvos rinktinei, jei nutiktų taip, kad nusigrežtu nuo Lietuvos vėliavos – pergalę iškovos priešininkai.

Linkime didžiausios sėkmės Lietuvos rinktinei pasaulio krepšinio čempionate ir tikimės, kad „BOLL’eslovo“ pranašystės bus tik sėkmingos ir džiugios. Mes laimėsim!!!

7 comments

  1. Matau is savo lango priesais si vaizda 🙂 kai pamaciau, pagalvojau jega :))) pergale bus :))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *